Що робити у випадку наявних надлишкових коштів на рахунках "Рівнеобленерго"?

Що робити у випадку наявних надлишкових коштів на рахунках
0
424
0
Що робити у випадку наявних надлишкових коштів на рахунках "Рівнеобленерго"?

Як відомо, згідно з Законом України «Про ринок електричної енергії» з 1 січня 2019 року обленерго в Україні у звичному вигляді вже не існують – вони виконують лише функцію розподілу електроенергії, постачанням займаються окремі компанії. У кожному регіоні Держава обирає постачальника електроенергії побутовим та малим непобутовим споживачам, який називається Постачальником універсальної послуги. На Рівненщині – це ТОВ «Рівненська обласна енергопостачальна компанія».

«Рівнеобленерго» та «РОЕК» – це дві незалежні компанії – з різними ліцензіями, функціями, бухгалтерським обліком та рахунками.

ТОВ «РОЕК» не є правонаступником ПрАТ «Рівнеобленерго», тому кошти від однієї компанії іншій не можуть бути перераховані автоматично. Так само, як і борги перед «Рівнеобленерго» не перейшли до ТОВ «РОЕК». Крім того, «Рівнеобленерго» хоч і не провадить з 1 січня діяльності з постачання електроенергії, все ж продовжує займатися її розподілом, тобто, договори, укладені зі споживачами залишаються актуальними, люди продовжують залишатися клієнтами «Рівнеобленерго». Також, кожен споживач, сплативши кошти на рахунки «Рівнеобленерго» отримав квитанцію, яка є свідченням того, що саме він є власником цих грошових коштів і без його згоди ми не можемо цими грішми розпоряджатися. Тому і просимо від споживачів письмової заяви на перерахунок коштів.

 Бланк заяви

Заяву необхідно заповнити, підписати і:

  • залишити у абонвідділі районів електричних мереж або
  • надіслати на адресу: 33013, м. Рівне, вул. Кн.Володимира,71 або
  • надіслати фотокопію документа на електронну пошту Contact@roe.vsei.ua

Необхідно зазначити, вказаної заяви буде достатньо у випадку, якщо оплату за спожиту електроенергію у 2019 році було здійснено на рахунки оператора системи розподілу «Рівнеобленерго», а не ТОВ «РОЕК».

За наявності переплати на особовому рахунку споживача в ПрАТ «Рівнеобленерго» станом на 01.01.2019 р., вона буде переведена на особовий рахунок у ТОВ «РОЕК» після подання відповідної заяви та акту-звірки коштів, що підписуватиметься споживачем та представником ПрАТ «Рівнеобленерго» у районах електричних мереж.

Автоматично кошти будуть перераховані у випадку, якщо вони помилково були сплачені ПрАТ «Рівнеобленерго». Тобто, якщо споживач, здійснюючи оплату за спожиту у 2019 році електроенергію вказав особові рахунки «РОЕК», а кошти перерахував на розрахунковий рахунок «Рівнеобленерго».

Просимо споживачів бути уважними при розрахунку за спожиту у 2019 році електроенергію і вказувати розрахунковий та особовий рахунки у ТОВ «РОЕК» (вони відображені у квитанціях, отриманих у лютому).

За додатковою інформацією варто звертатися до кол-центру ПрАТ «Рівнеобленерго» за телефонами: (0362) 694298, (0362) 694279, (067) 6204411, (050) 4904411, (093) 3204411.

Наголошуємо: термінів складання заяв не перерахунок немає, їх можна написати і наступного місяця.

Будьте певні: ваші кошти не зникнуть і будуть перераховані!

0
i-серфінг
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
37
Рівненский «Верес» здобув чергову пеермогу
0
Читати далі
92
У Рівному помер учасник ДТП
0
Читати далі
88
SpaceX встановила новий рекорд за кількістю запусків та посадок
0
Читати далі
89
Рівненську «шевченківську хату» воскресили
0
Читати далі
64
На що витратили більшу половину ковід-фонду
0
Читати далі
89
Пікселі вже не важливі: як роблять фото сучасні смартфони
Чому мегапікселі вже «не торт», і чому важлива не якість камери, а алгоритм, який нею керує.
0
Читати далі
133
В Україні набули чинності зміни до правил дорожнього руху
Пішоходів зобов'язали носити світловідбиваючі елементи
0
Читати далі
76
«Від 22-25 тисяч гривень»: у МОЗ розповіли, якою має бути зарплата медиків у 2021 році
0
Читати далі
93
Президент представив низку заходів з підтримки бізнесу під час карантину
0
Читати далі