Спідвейний сезон у Рівному відкриватиме Чемпіонат України

0

Оганізатори змагань "Клуб Вболівальників Рівненського Спідвею" активно готують стадіон до початку ювілейного сезону.

У зв'язку з проведенням другого туру президентських виборів, замість 21 квітня відкритий чемпіонат України зі спідвею стартуватиме на день раніше (субота, 20 квітня), адже правоохоронці, присутність яких обов’язкова на спідвейних змаганнях, будуть задіяні на виборчих дільницях.

Чемпіонат України зі спідвею цьогоріч буде Відкритим, що стало вже традиційним останніми роками. Окрім власне українських спортсменів до Рівного мають завітати й гонщики з Польщі, Латвії та Аргентини.

Турнір проходитиме згідно основної сітки заїздів, згідно якої визначаться призери 1-го етапу першості серед дорослих та юніорів. Окрасою турніру стане Фінальний заїзд за участю чотрирьох найсильніших гонщиків змагань по набраним пунктам. Також у перервах між заїздами плануються виступи учнів дитячо-юнацької секції спідвею імені Віктора Чайки при комунальному закладі "Рівненський міський спортивно-технічний клуб" Рівненської міської Ради.

Переговори щодо участі у змаганнях ведуться з Ернест Коза, Станіслав Бужа, Павел Месьонц та Марцин Ремпала (Польща), Євгеній Костигов та Денис Пєткєвіч (Латвія), Факундо Албін (Аргентина).

Серед українців мають стартувати найсильніші гонщики останніх років, такі як Андрій Карпов, Олександр Локтаєв, Станіслав Мельничук, Марко Левішин та Андрій Кобрін, а також Віталій Коваль, Назар Федорчук, Назар Ткачук, Павло Бондарчук та Денис Присяжнюк.

Нагадаємо, що у 2018-му році чемпіонат України не проводився, а останнім золотим призером першості являється рівнянин Станіслав Мельничук.

0
Спорт # Чемпіонат України # Рівне спідвей
1904
Млинів прийме Чемпіонат України із призовим фондом 20 000 гривень
З 2-го по 4-е серпня Млинів прийматиме тур Чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловіків. Цього разу тур 4. Матчі пройдуть на стадіоні «Колос».
0
1640
Срібло і бронзу здобули рівнянки на Домашньому Чемпіонаті України
Волейболістки із Чорноморська Одеської області перемогли в першому етапі Чемпіонату України з пляжного волейболу в Рівному. У першій партії учасниці демонстрували рівну гру, а от у другій наші дівчата стали відставати. Зрештою, перемогли дівчата з Чорномо
0
1489
Рівненькі легкоатлети можуть поїхати на Чемпіонат Європи
В Кропивницькому відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Ці змагання були відбіркові до чемпіонату Європи серед молоді, який пройде 11-14 липня у місті Євле (Швеція).
0
3073
ФК “Малинськ” став бронзовим призером Чемпіонату України серед аматорів
За сумою двох поєдинків ФК “Малинськ” лише у серії одинадцятиметрових поступився чинному чемпіону Ураїни – “Вікторії” з Миколаївки.
0
1509
У Рівному стартував Чемпіонат України з волейболу
Перший тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат до 16 років офіційно розпочався.
0
Вентиляційні системи: яке їхнє значення для житлових помешкань та з якого обладнання складаються