У костопільському спортивному ліцеї підбили підсумки 2017 року

У костопільському спортивному ліцеї підбили підсумки  2017 року
0
  • У костопільському спортивному ліцеї підбили підсумки  2017 року

У «Костопільському обласному ліцеї-інтернаті ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» підбили підсумки 2017 р. За минулий рік учні закладу здобули 75 медалей різного ґатунку: 50 золотих, 12 срібних та 13 бронзових.

За  молодіжну збірну команду України виступали 4 спортсмени, а за юнацьку – 21.

У складі збірної команди України сім ліцеїсток відділення футболу стали бронзовими призерами Міжнародного Турніру розвитку УЄФА у Польщі. Три вихованки – переможниці Турніру розвитку УЄФА WU-18 у  м. Шимкент (Казахстан) та п’ять вибороли перше місце у Турнірі розвитку УЄФА WU-17 у м. Мінськ (Білорусь).

Учень відділення легкої атлетики став бронзовим призером в особистому та срібним у командному заліку  Міжнародної матчевої зустрічі у м.Бурса (Туреччина). Ще одна ліцеїстка того ж відділення стала фіналісткою XIV літнього Європейського юнацького Олімпійського фестивалю у м. Дьйор (Угорщина).

Четверо спортсменів відділення греко-римської боротьби взяли участь у чемпіонаті Європи серед кадетів у м. Сараєво (Боснія), де вибороли дві срібні нагороди.  Ще два золота того ж відділення чемпіонату Світу серед кадетів привезли з м. Афіни (Греція).

Костопільський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту четвертий рік поспіль займає ІІІ місце серед споріднених навчальних закладів України.