У рівненських гімнасток чергове історичне досягнення на Чемпіонаті України

1047
0
  • У рівненських гімнасток чергове історичне досягнення на Чемпіонаті України

Гімнастки Рівненщини знову встановили історичний рекорд. Власне, дівчата порадували вболівальників новими досягненнями.

Вихідними фінішував Чемпіонат України з художньої гімнастики у Білій Церкві. За останні 10 років вперше на килим вийшла команда Майстрів спорту від нашої області. І одразу наші дівчата показали високий рівень майстерності. Вони стали 12-ми. Це дає Рівненщині залікові бали. Варто зазначити, що обігнали наших дівчат "старожили" та топові школи України, члени збірної команди.

Також другий рік поспіль теж 12-ми стали і КМСи, що теж є успіхом.

- Минулого року була в мене мрія - команда Майстрів спорту. Цьогоріч ми її реалізували і успішно. Ми конкуруємо із найсильнішими школами України. В художній гімнастиці надзвичайно серйозна конкуренція. Тому 12 командне місце для Рівненщини, ще й і серед КМС - це надзвичайний успіх і показник того, що ми з кожним роком, з кожним тренуванням стаємо сильнішими. Дякую спортсменкам та тренерському складу за надзвичайну проведену роботу, - прокоментувала керівник СК "Золота осінь" та очільниця обласної федерації Марина Болба.

Юлія Сичінська, СК "Золота осінь" Рівне,

Анастасія Фенюк СК "Золота осінь" Рівне.

Інформаційна служба СК "Золота осінь" Рівне

0
Спорт # Чемпіонат України # СК Золота осінь # Марина Болба # художня гімнастика Рівне # Біла Церква
Вихідними спортсменки клубу з художньої гімнастики "Золота осінь" змагалися у Словаччині на Міжнародному турнірі.
0
193
БК "Рівне" вийшов у фінал Чемпіонату України
Чоловіча команда Баскетбольного клубу “Рівне” забезпечила собі щонайменше срібні медалі Чемпіонату України у Вищій лізі та стала першим фіналістом змагань.
0
168
Важкоатлет з Рівненщини став чемпіоном України
Здолбунівчанин Сергій Смочек виборов золото на чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді до 23 років, який проходить у м. Чорноморськ з 13 по 18 травня.
0
144
Рівненський лучник третій на Чемпіонаті України
З 14 по 17 травня 2019 року в місті Городок Львівської області відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.
0
198
Рівнянки здобули медалі на Чемпіонаті України з важкої атлетики (ФОТО)
У Чорноморську триває Чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років.
0
233
БК "Рівне" переміг вдома у першому півфіналі Чемпіонату України (ФОТО)
У чемпіонаті України серед команд Вищої ліги в чоловіків стартували матчі плей-оф.
0
110
Юні футболісти з Рівненщини– переможці Всеукраїнського турніру
Вихованці ДЮСШ Здолбунівської районної ради Рівненської області успішно виступили на Всеукраїнському дитячому турнірі з футболу, присвяченому Міжнародному дню сім’ї. Турнір проходив 16 травня у м. Львів.
0
464
ДТП на Соборній у Рівному: легковик в‘їхав у дерево (ФОТО)
0
99
У Млинові мало не згорів житловий будинок (ФОТО)
0
140
Рівненський плавець виграв бронзу Чемпіонату України
З 16 по 20 травня 2019 року в Кам'янському Дніпропетровської області відбувся Чемпіонат України з плавання серед спортсменів з вадами слуху.
0
157
На Рівненщині знешкодили гранатометний постріл (ВІДЕО)
0
77
Рівненські бейсболісти здобули срібло Чемпіонату України
В Києві з 16 по 19 травня пройшли фінальні ігри Чемпіонату України з бейсболу серед юніорів.