У Порошенка проситимуть звільнити голову РДА на Рівненщині

У Порошенка проситимуть звільнити голову РДА на Рівненщині
0
3333
0
У Порошенка проситимуть звільнити голову РДА на Рівненщині

На фото очільник Рівненської РДА Володимир Пилипчук

25 та 26 жовтня на сайті Рівненської районної ради з`явилися проекти рішення, щодо висловлення депутатами недовіри очільнику районної адміністрації Володимиру Пилипчуку. Частина депутатів мотивували своє рішення тим, що вважають його також причетним до дій, що міг вчиняти затриманий з підозрою у хабарництві заступник голови РДА Ігор Грубий. 

Читати: Заступника голови РДА підозрюють у вимаганні хабаря

Як запевняє депутатка від БЮТу Тамара Плошніца - саме вона виступила ініціатором даного проекту рішення. Також вона обгрунтувала, чому проект рішення не був винесений на позачергову сесію Рівнерайради:

 

 

"Це питання буде предметом розгляду після певних процедур. Воно має пробути на сайті ради 20 днів. І тільки тоді ми будем розглядати. ми маємо витримати всі терміни згідно регламенту. Даний проект підготувала не фракція Батьківщина у раді, а я особисто," - коментує пані Тамара.

Проте, точно такий самий проект рішення подала фракція "Свободи" у Рівнерайраді. Що правда, опублікований на сайті пізніше вищевказаного:

 

Однак, для того аби дане звернення підтримали депутати, необхідно більшість голосів ради. У випадку, якщо фракція "Батьківщини" не домовляться зі "Свободою" і не подадуть спільного рішення, за який би проголосували колеги - воно не пройде і надсилати його до Президента не будуть. Відтак, на перемовини у депутатів є ще 20 днів. На найближчій сесії, як повідомляють, 6 листопада - питання не звучатиме.

 

0
Політика # депутати # Володимир Пилипчук # Рівненська РДА # Рівненська районна рада
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно: