У Рівному невакцинована двохрічна дитина потрапила реанімацію з важкою формою правцю

У Рівному  невакцинована двохрічна дитина потрапила реанімацію з важкою формою правцю
0
1045
0
У Рівному  невакцинована двохрічна дитина потрапила реанімацію з важкою формою правцю

В Рівненській області зареєстрований випадок захворювання на правець. Захворіла дворічна дитина із Корецького району. Граючись на подвір’ї малеча отримала незначне садно на правому коліні. Приблизно через три тижні після ушкодження у дитини з’явились перші ознаки правця. Дитина не могла відкрити рот, мала утруднене ковтання, попирхування під час їжі, відмічалось закидання голови.

З 28 серпня дитина перебуває в реанімаційному відділенні Рівненської обласної дитячої лікарні, Діагноз: Правець, важкий перебіг, генералізована форма. Дитина не отримала жодного щеплення проти правця.

- Сьогодні я його бачив. Він був живий, він дихав. Допомагав апарат штучного дихання. Три тижні після кожного пробудження перша думка: чи жива ще дитина? Нав’язлива така думка. Чи переможе дитина наслідки дурості та злочинної недбалості дорослих? Шанований в області лікар каже: витягав таких пару разів. Дав надію. Ледве подряпане колінце. Правець. У хлопчика двох років. Так хочеться, щоб Михась вижив. Дуже. Всі хочуть, щоб діти не помирали. Не всі роблять для цього все необхідне, зауважив керівник Рівненського обласного лабораторного центру Роман Сафонов

- Кожного дня читаю ці новини, які є дикістю для цивілізованого світу: дитина захворіла на правець, ще одна смерть від кору, вчасно недіагностований кашлюк...  Я знаходжусь в ситуації людини, яка продає глобуси людям, котрі переконані, що Земля пласка.
Вони перебігають вулицю на червоне світло, вперто не пристібають паски безпеки та перевищують швидкість, лізуть самотужки ремонтувати розетки та газове обладнання, сідають п'яними за кермо та сплять з незнайомими людьми без презервативу. А ще вони запихають в рота лампочки і не вакцинуються. І знаєте: мені їх не шкода. Дорослі люди вибирають самостійно спосіб свого життя та, іноді, - спосіб власної смерті. Єдине - шкода їх дітей, доля та здоров'я яких залежить від їх безглуздих рішень, - прокоментував ситуацію член Громадської ради при МОЗ 
Юрій Поліщук.

0
Здоров'я # правець
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
31
Великий цирк - шапіто "Вогні Києва" запалюватиме у Рівному
0
Читати далі
230
Сумоїст Назарій Берташ провів на Рівненщині "Розминку від чемпіона" (ФОТО)
0
Читати далі
59
Інспектори Держпраці Рівного штрафуватимуть за неправильну назву посади
0
Читати далі
43
Українським судам допомагає мобільний додаток Viber
0
Читати далі
26
Як рятувальники Рівненщини ліквідовують пожежі в екосистемах? (ВІДЕО)
0
Читати далі
132
Поліцейські Рівненщини виявили велику кількість підробного алкоголю
0
Читати далі
83
"Вогні мегаполісу" для неймовірної жінки Рівного - мами Героя
0
Читати далі
200
У Костополі поліцейські виявили склад із наркотиками
0
Читати далі
398
Мізоцькі малюки залишилися в захваті від екскурсії
0
Читати далі