У Рівному невакцинована двохрічна дитина потрапила реанімацію з важкою формою правцю

У Рівному  невакцинована двохрічна дитина потрапила реанімацію з важкою формою правцю
0
1138
0
У Рівному  невакцинована двохрічна дитина потрапила реанімацію з важкою формою правцю

В Рівненській області зареєстрований випадок захворювання на правець. Захворіла дворічна дитина із Корецького району. Граючись на подвір’ї малеча отримала незначне садно на правому коліні. Приблизно через три тижні після ушкодження у дитини з’явились перші ознаки правця. Дитина не могла відкрити рот, мала утруднене ковтання, попирхування під час їжі, відмічалось закидання голови.

З 28 серпня дитина перебуває в реанімаційному відділенні Рівненської обласної дитячої лікарні, Діагноз: Правець, важкий перебіг, генералізована форма. Дитина не отримала жодного щеплення проти правця.

- Сьогодні я його бачив. Він був живий, він дихав. Допомагав апарат штучного дихання. Три тижні після кожного пробудження перша думка: чи жива ще дитина? Нав’язлива така думка. Чи переможе дитина наслідки дурості та злочинної недбалості дорослих? Шанований в області лікар каже: витягав таких пару разів. Дав надію. Ледве подряпане колінце. Правець. У хлопчика двох років. Так хочеться, щоб Михась вижив. Дуже. Всі хочуть, щоб діти не помирали. Не всі роблять для цього все необхідне, зауважив керівник Рівненського обласного лабораторного центру Роман Сафонов

- Кожного дня читаю ці новини, які є дикістю для цивілізованого світу: дитина захворіла на правець, ще одна смерть від кору, вчасно недіагностований кашлюк...  Я знаходжусь в ситуації людини, яка продає глобуси людям, котрі переконані, що Земля пласка.
Вони перебігають вулицю на червоне світло, вперто не пристібають паски безпеки та перевищують швидкість, лізуть самотужки ремонтувати розетки та газове обладнання, сідають п'яними за кермо та сплять з незнайомими людьми без презервативу. А ще вони запихають в рота лампочки і не вакцинуються. І знаєте: мені їх не шкода. Дорослі люди вибирають самостійно спосіб свого життя та, іноді, - спосіб власної смерті. Єдине - шкода їх дітей, доля та здоров'я яких залежить від їх безглуздих рішень, - прокоментував ситуацію член Громадської ради при МОЗ 
Юрій Поліщук.

0
Здоров'я # правець
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
2
На Рівненщині група розбійників здійснила напад на автозаправну станцію
0
Читати далі
11
Поради рівнянам: Як вибрати перший автомобіль?
0
Читати далі
36
У Сарнах під час пожежі в будинку ледь не згоріла жінка
0
Читати далі
197
Півтори сотні каратистів у Рівному здавали екзамени (ФОТО)
У Рівному відбувся 13 традиційний будо-табір Рівненської обласної федерації кйокушінкаі карате Унія України. У міроприємстві було взяло участь 165 бійців, а також весь інструкторський склад РОФККУУ.
0
Читати далі
130
Рівненські рятувальники діставали тварину, що потрапила в біду
0
Читати далі
115
На Рівненщині чоловік зізнався у вбивстві племінника
0
Читати далі
98
Навчання у школах Рівненщини відбуватиметься за електронними підручниками
0
Читати далі
117
Рівненські тхеквондисти з медалями та кубком повернулися з Мінська
В Білорусі у Мінську відбувся міжнародний турнір "Кубок столиці 2018" з тхеквондо ВТФ.
0
Читати далі
174
У Вараші змагалися волейболісти двох областей
Вже в тридцять друге у Вараші відбувся традиційний волейбольний турнір присвячений професійному святу атомників – Дню енергетика.
0
Читати далі