Відомий історик розпочав змагання за посаду директора Острозького музею

Відомий історик розпочав змагання за посаду директора Острозького музею
0
1404
0
Відомий історик розпочав змагання за посаду директора Острозького музею

Відомий історик, художник-реставратор Державного історико-культурного заповідника Острога, мистецтвознавець, краєзнавець, колекціонер Микола Бендюк оголосив свій хрестовий похід проти нищення пам`яток історії у Острозькому районі. Щоб зупинити всі варварства він вирішив спробувати очолити острозький музей. Сьогодні він подав документи на конкурс.

- Подав сьогодні документи на посаду директора Острозького музею. Рекомендації мені надали ректор Острозької академії Пасічник І.Д., академік Жулинський М.Г., професор Петро Кралюк, надіслали в підтримку й науково-дослідні інститути і громадські організації. 
На сьогодні маю лише одного конкурента Брижука Андрія Вікторовича, аспіранта Острозької академії. Йому рекомендації надали острожанки - Ольга Лозюк (керівник відділу культури м.Острога), і кандидат історичних наук Анастасія Хеленюк, - повідомив Микола Бендюк. - Зразу хочу сказати що в нас з Андрієм була розмова перед його поданням документів. Знаю Андрія, ще з перших курсів як розумного і креативного студента і тому хотів бачити його в своїй команді. Але Андрій вирішив що хоче бути директором заповідника, тому вирішили що якщо він виграє конкурс, то я повністю покидаю музей, але якщо я виграю тоді не бачу його в музеї.

Рішення поборотися за посаду Микола Бендюк ухвалив після того як в черговий раз побачив, що ченці Межиріцького монастиря знову зруйнували частину земляного оборонного валу, спорудженого ще за часів князів Острозьких. Треба відмітити що це вже не перше порушення яке здійснили монахи. 

Про попередні руйнування в монастирі можна почитати тут http://old.vse.rv.ua/blogs/1466699640-hronika-ruynuvan-pamyatok-arheologiyi-ta-arhitekturi-v-ostrozkomu-rayoni.html

Досьє:

Бендюк Микола Миколайович

Дата та місце народження: 7 березня 1967 року, село Оженин Острозького району Рівненської області.

 

Освіта: вища. У 1974 – 1984 рр. навчався в Острозькій СШ №3. У 1984 – 1985 рр. – учень Славутського СПТУ № 23.
В 1989 році навчався у Львівському філіалі ДНДРМ Міністерства культури УРСР, де здобув навики з реставрації темперного малярства. У 1991-1993 рр. навчався в Українській Вищій школі реставраторів.

Трудова діяльність:

У 1991 році проходив навчання в Державній науково-дослідній реставраційній майстерні Міністерства культури УРСР (Київ), де отримав навики з реставрації станкового олійного живопису.

З 1988 по 1994 рік працював в Острозькому Державному історико-культурному заповіднику на посаді молодшого наукового співробітника.

З 1994 по 1998 рік працював в Києві на приватному підприємстві „Орлан” на посаді художника-реставратора.

З 1998 року працює художником-реставратором Острозького Державного історико-культурного заповідника, за сумісництвом – мистецтвознавцем в Національному університеті „Острозька академія”.

0
Політика # Микола Бендюк
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
1370
Українцям по-новому платитимуть за опікунство дитини: що зміниться?
0
Читати далі
723
СБУ затримала подружжя наркокур`єрів з Рівненщини, які намагались вивезти рекордну партію прекурсорів (ФОТО)
2
Читати далі
360
Завтра п’ять вулиць Рівного та навколишні села залишаться без світла
0
Читати далі
459
Карантин в Україні: чи скасують з 22 червня, умови та критерії
Найближчим часом заплановане чергове послаблення карантинних обмежень.
0
Читати далі
312
В ОДА відзвітувались про роботу Штабу з протидії COVID-19
0
Читати далі
149
Жителям Рівненщини компенсують відсотки за «теплими» кредитами.
0
Читати далі
219
«Рівнеоблводоканал» хоче стати самостійнішим
0
Читати далі
1253
Рівнян попереджають про погіршення погоди
0
Читати далі
124
Студія «Квартал 95» перерахувала в фонд допомоги лікарям півмільйона гривень
0
Читати далі