За 2 місяці державні виконавці Рівненщини забезпечили сплату понад 13 млн грн заборгованості по аліментах

За 2 місяці державні виконавці Рівненщини забезпечили сплату понад 13 млн грн заборгованості по аліментах
0
3658
0
За 2 місяці державні виконавці Рівненщини забезпечили сплату понад 13 млн грн заборгованості по аліментах

13,3 млн грн заборгованості зі сплати аліментів вдалося стягнути з неплатників співробітникам державної виконавчої служби Рівненської області в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!" та соціальної рекламної акції, яка стартувала в регіоні 1 серпня цього року. Із цієї суми 7,7 млн грн стягнуто за виконавчими провадженнями, заборгованість за якими перевищувала 3 місяці.

- Стягнення аліментів на утримання дітей – один із пріоритетних напрямків нашої роботи. Ми запровадили жорсткий контроль всіх неплатників аліментів області. Використовували всі законні методи впливу на недобросовісних батьків, починаючи від арештів та реалізації майна, завершуючи обмеженням виїзду за кордон та зверненням до правоохоронних органів, - зазначила начальник Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Іванна Смачило.

Вона також наголосила, що за 2 місяці проведення акції державні виконавці винесли 1151 постанову про арешт майна боржника, здійснили 268 перевірки бухгалтерій підприємств щодо здійснення відрахувань зі сплати аліментів та провели опис і арешт майна боржників за 28 виконавчими провадженнями.

Окрім того, державні виконавці направили до судів 112 подань про тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за межі України та 37 подань щодо оголошення розшуку боржника. Із них було задоволено 50 та 17 відповідно.

-Маємо десятки позитивних прикладів наполегливої роботи із боржниками. На дітей, які перебувають у дитбудинку, вдалося отримати заборговані аліменти від батька дітей. 
Загалом чоловік сплатив більше 25 тисяч гривень. Працівники ДВС так само допомогли отримати аліменти багатодітній матері, яка виховує 3 неповнолітніх дітей. Жінка отримала заборговані аліменти в сумі трохи більше 7 тисяч гривень. Майже 168 тисяч гривень аліментів заборгував батько 2 неповнолітніх дітей. Гроші чоловік не сплачує з 2008 року. Державні виконавці винесли постанову про опис земельної ділянки чоловіка та провели розрахунок заборгованості. Крім того, суд задовольнив подання про обмеження виїзду боржника за кордон, - додала очільник ГТУЮ.

Вона зауважила: найкращі результати роботи продемонстрували державні виконавці Рівненських міського та районного відділів державної виконавчої служби, Вараського міського відділу ДВС, а також Березнівського та Демидівського районних відділів ДВС.

- Наразі у нас на виконанні перебуває 16 937 виконавчих документів про стягнення аліментів. Тому й після закінченням соціальної рекламної акції ми працюватимемо з неплатниками аліментів, змушуючи їх виконувати свій батьківський обов’язок та сумлінно сплачувати аліменти. Крім того, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» консультуватимемо батьків щодо їхніх прав на отримання аліментів на дитину, - резюмувала начальник Рівненської юстиції Іванна Смачило.

0
Гроші # Рівненська юстиція
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
52
Українські педіатри зняли відео, в якому розвіяли міфи про лікування вірусних інфекцій (ВІДЕО)
Лікарі вирішили донести до українських батьків особливості перебігу вірусних інфекцій
0
Читати далі
37
Громадські організації будуть змагатися за гроші від Рівненської ОДА
13 громадських та благодійних організації боротимуться за співфінансування з обласного бюджету.
0
Читати далі
74
Чуттєвий Pur:Pur запрошує на концерт у Рівному
Skybar Manhattan
0
Читати далі
576
Рівненських офіцерів, що судять в Старобільську можуть лишити УБД
Нова постанова
0
Читати далі
309
Рівнянам: ви можете навіть не зрозуміти, що у вас видурюють гроші
Шахраї на Рівненщині почали діяти хитріше
0
Читати далі
31
Текстильник запрошує на Третій Чемпіонат України з Гумору "Рівненська Ліга Сміху"
0
Читати далі
3469
Скільки отримуватиме нова 24-річна радниця голови Рівненської ОДА?
Ірина Михалевич
0
Читати далі
45
Чорні лісоруби з Житомирщини втекли на Рівненщину
Браконьєри, які відстрілювалися від лісівників у Червоновольському лісництві, вивезли викрадений дуб на Рівненщину
0
Читати далі
57
Чи задовільний стан рівненських річок?
Вода в річках змінювалася в залежності від пори року
0
Читати далі