За 2 місяці державні виконавці Рівненщини забезпечили сплату понад 13 млн грн заборгованості по аліментах

За 2 місяці державні виконавці Рівненщини забезпечили сплату понад 13 млн грн заборгованості по аліментах
0
3702
0
За 2 місяці державні виконавці Рівненщини забезпечили сплату понад 13 млн грн заборгованості по аліментах

13,3 млн грн заборгованості зі сплати аліментів вдалося стягнути з неплатників співробітникам державної виконавчої служби Рівненської області в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!" та соціальної рекламної акції, яка стартувала в регіоні 1 серпня цього року. Із цієї суми 7,7 млн грн стягнуто за виконавчими провадженнями, заборгованість за якими перевищувала 3 місяці.

- Стягнення аліментів на утримання дітей – один із пріоритетних напрямків нашої роботи. Ми запровадили жорсткий контроль всіх неплатників аліментів області. Використовували всі законні методи впливу на недобросовісних батьків, починаючи від арештів та реалізації майна, завершуючи обмеженням виїзду за кордон та зверненням до правоохоронних органів, - зазначила начальник Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Іванна Смачило.

Вона також наголосила, що за 2 місяці проведення акції державні виконавці винесли 1151 постанову про арешт майна боржника, здійснили 268 перевірки бухгалтерій підприємств щодо здійснення відрахувань зі сплати аліментів та провели опис і арешт майна боржників за 28 виконавчими провадженнями.

Окрім того, державні виконавці направили до судів 112 подань про тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за межі України та 37 подань щодо оголошення розшуку боржника. Із них було задоволено 50 та 17 відповідно.

-Маємо десятки позитивних прикладів наполегливої роботи із боржниками. На дітей, які перебувають у дитбудинку, вдалося отримати заборговані аліменти від батька дітей. 
Загалом чоловік сплатив більше 25 тисяч гривень. Працівники ДВС так само допомогли отримати аліменти багатодітній матері, яка виховує 3 неповнолітніх дітей. Жінка отримала заборговані аліменти в сумі трохи більше 7 тисяч гривень. Майже 168 тисяч гривень аліментів заборгував батько 2 неповнолітніх дітей. Гроші чоловік не сплачує з 2008 року. Державні виконавці винесли постанову про опис земельної ділянки чоловіка та провели розрахунок заборгованості. Крім того, суд задовольнив подання про обмеження виїзду боржника за кордон, - додала очільник ГТУЮ.

Вона зауважила: найкращі результати роботи продемонстрували державні виконавці Рівненських міського та районного відділів державної виконавчої служби, Вараського міського відділу ДВС, а також Березнівського та Демидівського районних відділів ДВС.

- Наразі у нас на виконанні перебуває 16 937 виконавчих документів про стягнення аліментів. Тому й після закінченням соціальної рекламної акції ми працюватимемо з неплатниками аліментів, змушуючи їх виконувати свій батьківський обов’язок та сумлінно сплачувати аліменти. Крім того, в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» консультуватимемо батьків щодо їхніх прав на отримання аліментів на дитину, - резюмувала начальник Рівненської юстиції Іванна Смачило.

0
Гроші # Рівненська юстиція
Щоб отримати доступ до усіх коментарів або залишити відгук потрібно:
Найцікавіші матеріали
69
Історія Рівного - від театру Зафрана до кінотеатру «Партизан»
0
Читати далі
48
На Рівненщині правоохоронці зареєстрували дев’ять випадків жорстокого поводження із тваринами
0
Читати далі
53
Відома рівненська співачка Христина Панасюк презентує новий альбом "Ангели" про героїв війни
0
Читати далі
327
Рівненський футбольний клуб "Верес" перереєструвався у Львові
0
Читати далі
47
У Мультиплексі три прем'єри цього тижня
0
Читати далі
84
Без вікон і дверей - які авто їздять вулицями Квасилова
0
Читати далі
362
Златан, Шавкавбек, Тавіта, Фабіола - якими екзотичними іменами називали немовлят на Рівненщині у 2017 році
0
Читати далі
59
Пам'ятки архітектури на Рівненщині відреставрують за державний кошт
0
Читати далі
73
АТОвець з Рівненщини, який підірвався на розтяжці, потребує нашої допомоги!
0
Читати далі