Жіноча команда БК "Рівне" програла чвертьфінальну серію баскетбольної Суперліги

Жіноча команда БК
0
355
0

19 квітня у жіночій баскетбольній Суперлізі відбулися другі матчі чвертьфінальних серій до двох перемог. Наш БК "Рівне" грав другий матч проти "Чайки" у Бердянську.

Рівненчанки провели феноменальну третю чверть, завершивши її 31:11 на свою користь. Здавалося б, "Чайка" вже не злетить, але ні - у заключній чверті господарки видали потужну кінцівку. Ще на екваторі заключної  чверті після влучання Стадник БК "Рівне" вів +10 очок. Але господарки видали відрізок 14:0. Людмила Спиридонова зі штрафних на останній хвилині змогли тільки скоротити відставання до 68:70 - такий підсумок матчу і поразка БК "Рівне" в чвертьфінальній серії до двох перемог..

0
Спорт # БК РІвне # баскетбол Суперліга
22 червня в Броварах відбувся один із відбіркових турнірів чемпіонату України УСЛ 3х3 "Street Sparta Champions".
0
524
Гравчині БК "Рівне" перемогли у Франції
Україна двома складами виступила на турнірі з баскетболу 3х3 Open Plus de Fécamp у французькому Фекані.
0
235
БК “Рівне” запрошує разом відсвяткувати срібні медалі Чемпіонату України у центрі міста
Баскетбольний клуб «Рівне» запрошує всіх на урочисте святкування з нагоди успішного завершення сезону 2018-2019 років та здобуттям срібних медалей чоловічої Вищої ліги. Дійство відбудеться у четвер 30 травня на Майдані Короленка біля ТРЦ “Злата Плаза”. По
0
639
БК "Рівне" здобув срібні медалі Чемпіонату України (ФОТО)
У Чемпіонаті України серед чоловічих команд Вищої ліги визначився новий чемпіон. СК "Прометей" з Кам’янського і в третьому матчі фінальної серії плей-оф переміг БК "Рівне".
0
469
БК "Рівне" зазнав другої поразки у фінальній серії Чемпіонату України
У Кам'янському завершився другий матч фінальної серії Вищої ліги з баскетболу серед чоловіків. Фаворит змагань, місцевий СК "Прометей" знову став сильнішим за БК "Рівне".
0
522
БК "Рівне" програв перший матч фінальної серії Чемпіонату України
Перший матч фінальної серії до трьох перемог Вищої ліги Чемпіонату України з баскетболу проти СК "Прометей" чоловіча команда БК "Рівне" не може занести собі до активу. Поразка 88:55.