Бурульки: у Рівному пояснили, хто з ними має боротися

Бурульки: у Рівному пояснили, хто з ними має боротися
0
Бурульки: у Рівному пояснили, хто з ними має боротися
Послугу по розчищенню дахів (дашків та козирків) від снігу та бурульок може надати КП «Рівненський трест зеленого господарства» або ряд інших приватних підприємств за окрему плату. Про це йдеться у відповідному приписі управління ЖКГ.
 
Відповідальність за безпечне проведення таких робіт несе організація, установа, товариство, підприємство, на дахах яких є ті самі бурульки.
 
Відповідно до п. 5.5.3. Правил благоустрою міста Рівного, затверджених рішенням Рівненської міської ради від 28.04.2011 № 512, Наказу Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Рівненської міської ради від 21.01.2021 № 17/01 «Про безпечну експлуатацію житлового фонду в зимовий період 2020-2021 років» та у зв’язку з погіршенням погодних умов (сніговими опадами, ожеледицею) необхідно терміново забезпечувати очистку та прибирання снігу на території прилеглій до закладу, установи, організації та організовувати роботи по розчищенню покрівель, дашків та козирків над входами від снігу та бурульок.
 
Щодо адміністративних будівель, підприємств то відповідальність за розчищення дахів від бурульок та снігових наметів несе власник будівлі (балалансоутримувач). А якщо мова йде про житлові будинки, то відповідальність лягає на організацію - ОСББ, ЖБК, управляючу компанію, тощо, яка обслуговує, утримує такий будинок.
 
В місцях з інтенсивним рухом пішоходів в такий період потрібно огороджувати окремі небезпечні ділянки сигнальною стрічкою.
 
За порушення законодавства у сфері благоустрою населених пунктів керівники підприємств, установ та організацій притягуються до адміністративної відповідальності за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 
Адреса КП «Трест зеленого господарства»: м. Рівне, вул. Київська, 64, тел. 65-38-31).
 
 
 
0
Найцікавіші матеріали
У Вараші внаслідок ДТП загинув неповнолітній мотоцикліст
0
Читати далі
Легковий автомобіль, ремонт приміщення ЦНАПу та ліфтів у Рівному: які тендери проводять громади Рівненщини
0
Читати далі
На Рівненщині затримано правоохоронця, який налагодив схеми уникнення мобілізації
0
Читати далі
росія навряд чи спроможна захопити Харків без додаткових сил, але прагне заволодіти Вовчанськом
0
Читати далі
Чи потрібно українським дітям за кордоном ходити у дві школи: відповідь МОН
0
Читати далі
На Рівненщині затримали агента фсб, який готував ракетні удари по області
0
Читати далі
Спортсмен з Рівненщини здобув дві нагороди на чемпіонаті Європи.
0
Читати далі
На Рівненщині трирічний хлопчик випав із вікна
0
Читати далі
Чи будуть введені обмеження електропостачання в Україні
0
Читати далі