COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 06 серпня

COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 06 серпня
0
COVID-19 на Рівненщині: головне станом на 06 серпня

6 серпня у Рівненській ОДА відбувся традиційний онлайн брифінг.

Заступник голови ОДА Ігор Тимошенко та начальник обласного управління охорони здоров'я Олег Вівсянник відповіли на запитання, які наразі хвилюють жителів Рівненщини. Модерував захід начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Олександр Поліщук.

Основні меседжі брифінгу:

  • На Рівненщині випадки повторного інфікування відсутні. Згідно з даними світової літератури не описано випадків повторного захворювання на COVID-19.
  • Всього за період карантину було перевірено 406 транспортних засобів. За результатами цих перевірок складено 41 акт, які стосувались порушення карантинних обмежень, зокрема, перевезення пасажирів без засобів захисту, заповненості транспортних засобів. Перевізники не звертались до ОДА щодо відміни тих чи інших маршрутів. Були поодинокі випадки стосовно скорочення кількості рейсів, пов’язані з економічними причинами у зв’язку з, можливо, відсутністю чи меншою кількості пасажирів.
  • Обласна комісія з ТЕБ та НС дозволила роботу перинатального центру, тобто дозволила прийом планових пацієнтів, які мають відповідні обстеження (негативний тест ІФА-тест, або від’ємний ПЛР-результат). Заклад працює у звичному режимі. Партнерські пологи комісія з ТЕБ та НС заборонила, адже має такі повноваження. Це все робиться для того, щоб запобігти поширенню інфекції та зменшити ризик захворювання усіх жінок, які перебувають на лікуванні у закладі.
  • Сьогодні в м.Рівному прийнято рішення про відновлення пільгового проїзду. По обласних міжрайонних перевезеннях жодного рішення Комісії ТЕБ і НС або обласної державної адміністрації стосовно відміни пільгових перевезень не приймалось. Тобто вони чинні, і зважаючи на те що транспортні перевезення на сьогодні відновлені і пільгові перевезення мають надаватися.
  • На підприємстві «Дубномолоко» на вчорашній день підтверджено 24 COVID -пацієнта, сьогодні підтвердилася ще 8 пацієнтів, які захворіли на коронавірус. Усі контактні працівники обстежуються методом ІФА-тесту. Також проводяться усі необхідні протиепідеміологічні заходи з метою локалізації та розповсюдження інфекції. Підприємство продовжує працювати у звичному режимі.

 

Читайте також: «Кардинал-Рівне» зіграє за «бронзу» на «Кубку Львівщини»

Читайте також: Кого рівняни вважають найрезультативнішим «губернатором» з часів Незалежності (ОПИТУВАННЯ)

Читайте також: Біля Дубна потрійна ДТП (ВІДЕО)

 

0
Найцікавіші матеріали
Смерть жінки через спеку в поїзді: в «Укрзалізниці» прокоментували
0
Читати далі
Житель Рівненщини привласнив кошти, зібрані на ЗСУ
0
Читати далі
Жителя Рівненського району, який спалив вагон, затримано
0
Читати далі
Укрпошта випустить поштовий блок на підтримку української команди на Олімпійських іграх
0
Читати далі
Поліція затримала рівнянина, який палив авто військовслужбовців
0
Читати далі
У Міністерстві оборони пояснили необхідність проходження ВЛК після оновлення даних
0
Читати далі
Український договір на саміті НАТО — потужний крок до безпеки
0
Читати далі
СБУ Рівненщини затримали диверсантів фсб, які підпалювали релейні шафи на об’єктах Укрзалізниці
0
Читати далі
Житель Рівного на замовлення російських спецслужб спалив авто
0
Читати далі