Делегація обласної ради переймає плани розвитку у Європі

Делегація обласної ради переймає плани розвитку у Європі
0
  • Делегація обласної ради переймає плани розвитку у Європі
  • Делегація обласної ради переймає плани розвитку у Європі

Голова обласної ради Микола Драганчук бере участь в одній із найбільших міжнародних конференцій - III Європейському конгресі місцевого самоврядування, що проходить у місті Краків (Польща). Делегацію Рівненської обласної ради, очолив голова облради Микола Драганчук, увійшли керуючий справами обласної ради Богдан Сологуб, його заступник Сергій Гаврилюк та депутат облради Павло Кравчук.

"На Європейському конгресі місцевого самоврядування вже вдруге, оскільки брав участь у першому конгресі у 2015 році. Власне пам'ятаючи свої враження від того першого конгресу і запланував участь у цьогорічному. Участь у конгресі беруть самоврядовці та представники урядів, експерти з цілої Європи. Для нас, українців, конгрес важливий тому, що дає можливість не лише познайомитись із європейським досвідом (в чому ми зараз не обмежені) а й почути стратегічні плани розвитку самоврядування Європи на майбутнє.Тут вчергове переконуєшся, що успіх польської реформи самоврядування став можливий завдяки можливості залучення досвіду європи, європейських фондів, але і завдяки активності місцевих громад, професійності урядовців.Майбутнє самоврядування мені бачиться у забезпеченні широкої участі громадян в участі у місцевих справах, доступу їх до інформації, тощо,"- коментує заступник керуючого справами Сергій Гаврилюк.

 Цьогоріч Конгрес проходить під гаслом “Місцеве самоврядування перед обличчям викликів XXI століття” та включає понад 80 заходів: панельних дискусій, програмних блоків, лекцій, презентацій, майстер-класів у шести тематичних напрямках.  Голова обласної ради Микола Драганчук візьме участь у публічних дебатах на теми: «Самоврядування перед лицем демографічної кризи», «Підготовка кадрів для сучасної економіки», «Реформа самоврядування в Польщі: виклики та результати»,  «Самоврядування та історія: як національна спадщина впливає на місцеві спільноти». Про це повідомляє Рівненська обласна рада.

 

0
Політика # Рівненська обласна рада # Микола Драганчук # Сергій Гаврилюк # Богдан Сологуб
Найцікавіші матеріали
Перед судом постане рівнянин, обвинувачений у збуті та зберіганні психотропів
0
Читати далі
На Рівненщині викрили двох чоловіків, які «вирішували» питання з мобілізацією
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть житомирянина, який планував здійснити теракт саморобною вибухівкою
0
Читати далі
Перед судом постане житель Рівненщини за спробу вбити двох знайомих
0
Читати далі
Німеччина виділить €50 млн на відновлення захисної арки ЧАЕС після російського удару
0
Читати далі
Волинянин переправив за кордон 17 чоловіків: слідчі Рівненщини повідомили йому про підозру
0
Читати далі
Жителя Острога затримала за підозрою у зливі даних ворогу
0
Читати далі
У Рівному затримали чоловіка, який пограбував магазин та втік
0
Читати далі
На Рівненщині затримали неповнолітнього водія, під колесами автомобіля якого загинула вагітна пішохідка
0
Читати далі