Дубно відзначили за спортивні досягнення [+ФОТО]

Дубно відзначили за спортивні досягнення [+ФОТО]
0

Місто Дубно завжди було одним з найспортивніших у Рівненської області. Окрім величезної кількості атлетів з видатними здобутками в спорті вищих досягнень, тут завжди культивувалася масова рухова активність та фізична культура для всіх, починаючи з дитячого садочку, до людей глибоко пенсійного віку. І тому тут дуже багато жителів, залучено до спортивного дозвілля.

Наслідком цього стало те, що м. Дубно знову показало одні з найкращих результатів у спортивно масових заходах, які проводилися протягом року по всій області. За їхніми підсумками вони посіли:

ІІ місце - Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі заходи з нагоди Дня Європи у Рівненській області;

ІІ місце - Всеукраїнський фестиваль «Козацькі розваги» у Рівненській області

ІІІ місце - Фізкультурно-оздоровчі заходи з нагоди державних, місцевих та релігійних свят (День молоді) у Рівненській області

Для того щоб відзначили призерів, в Дубенську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1 завітали працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.  В присутності дітей та адміністрації школи вони урочисто вручили нагородили представниками Дубенського міськвиконкому.

За хорошою традицією, після урочистостей настав час для спортивного продовження заходу. Підтверджувати статус одного з найспортивніших міст області довелося учням школи, де відбувалося нагородження. Напередодні вони об’єдналися в 6 рівноцінних команд. Перед кожним новим стартом організатори ознайомлювали їх з умовами естафет і давали поради, яка краще виконувати кожну з них. Мабуть найуважніше їх слухали діти, які взяли назву «Торнадо», бо саме вони майже не допускали помилок і порушень правил, які могли б негативно вплинути на загальний час. А це й стало запорукою перемоги для молодого колективу. Не значно, але все ж поступилася їм команда «Олімп», яка здобула друге місце, а третьою стала «Кока-кола».  Звісно, що всі переможці та призери отримали на згадку призи і нагороди від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, яке є співорганізатором зазначених заходів.

0
Спорт # Дубно # будинок # Спорт для всіх
Читайте також
14488
Як «під шумок» пандемії в Дубні медиків звільняють
21
Читати далі
1405
У «Електроніку» на Рівненщині відпочивають спортивно (ФОТО)
0
Читати далі
2176
На Костопільщині сталася страшна пожежа (ФОТО)
1
Читати далі
2675
На Дубенщині запрошують вшанувати пам’ять загиблих козаків на Козацькому Редуті
0
Читати далі
4035
Помер 20-річний військовослужбовець з Дубенщини
0
Читати далі
1582
"Олімпійський день" у Рівному зібрав понад пів тисячі учасників
Щороку у світу з ініціативи Міжнародного олімпійського комітету проводиться спортивно-масовий захід «Олімпійський день». В Рівному його організацією і проведенням традиційно займається Відділення НОК України в Рівненській області, за підтримки управління
0
Читати далі
Найцікавіші матеріали
В Україні активізувалася роспропаганда: що вкидають
0
Читати далі
93 адмінпротоколи склали поліцейські на жителів Рівненщини за підпали сухої рослинності
0
Читати далі
На вокзалі у Рівному чоловік штрикнув іншого ножем
0
Читати далі
Чоловік, якого побив знайомий в Острозі, помер у лікарні
0
Читати далі
На Рівненщині троє молодиків злетіли з дороги у кювет та «зупинились» об дерево
0
Читати далі
В ДТП на Рівненщині травмувалися четверо дітей
0
Читати далі
Українці від початку року протермінували майже 10 тис. штрафів ТЦК
0
Читати далі
СБУ затримала агентку фсб, яка на замовлення рф готувала теракт біля Рівненського ТЦК
0
Читати далі
Рівень довіри до Зеленського зріс до 67%
0
Читати далі
Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наш:
Telegram Facebook Дякую, я вже з вами