Іноземка, будучи під домашнім арештом, продовжувала красти

Іноземка, будучи під домашнім арештом, продовжувала красти
0
Іноземка, будучи під домашнім арештом, продовжувала красти

Учора, 12 червня, суд задовольнив клопотання слідчого Рівненського відділу поліції та взяв під варту 23-річну іноземку, яку підозрюють у вчиненні ряду крадіжок із торгових закладів Рівного.

Нагадаємо, що в березні, дільничний офіцер поліції вкотре застав дівчину на порушені умов запобіжного заходу. Підозрювана у вчиненні ряду крадіжок не співпрацювала зі слідством, не з’являлася для дачі показів та була відсутня за місцем свого проживання. До того ж, перебуваючи під цілодобовим домашнім арештом продовжувала вчиняти майнові злочини.

Ураховуючи всі ризики, суд задовольнив клопотання поліцейських та обрав запобіжний захід у виді тримання під вартою на 60 діб із правом внесення застави у розмірі понад 35 тисяч гривень.

Слідчі Рівненського відділу поліції вже скерували до суду матеріали з обвинувальним актом у вчиненні чотирьох крадіжок, та продовжують доводити причетність до ще ряду аналогічних злочинів.

Відповідно до санкції статті жінка може опинитися за ґратами на строк до п’яти років.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
У Рівному судитимуть посадовців закладів освіти за передплату на майже 600 тисяч гривень
0
Читати далі
Жителі 4 громад Рівненщини зможуть пройти комплексне медичне обстеження
0
Читати далі