Когут продовжив контракт із рівненським «Вересом» до 2022 року

Когут продовжив контракт із рівненським «Вересом» до 2022 року
0
Когут продовжив контракт із рівненським «Вересом» до 2022 року
Богдан Когут продовжив свій контракт із народним клубом і залишиться у Вересі ще щонайменше на два роки. Нова трудова угода тридцятитрирічного голкіпера із «червоно-чорними» розрахована до завершення 2022 року. 

У поточному сезоні Богдан Когут зіграв за «Верес» у 18 матчах (14 у Першій лізі та 4 у Кубку України) та пропустив 10 м'ячів. Загалом же за кар'єру у футболці народного клубу голкіпер провів у чемпіонаті та Кубку України вже 49 поєдинків.

Також, нагадаємо, Богдан Когут став найкращим гравцем команди у 2020 році за версією вболівальників народного клубу.

 

Читайте також: Як читання впливає на мозок?

Читайте також: Що буде після локдауну: Степанов розповів, до чого слід готуватися українцям

Читайте також: Зростання цін на опалення для рівнян поки не буде

 

0
Найцікавіші матеріали
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть правоохоронця за організацію незаконного перетину кордону
0
Читати далі
У ЦНАПах впроваджуватимуть сервіси зі штучним інтелектом
0
Читати далі
У Рівному заочно судитимуть бойовика терористичної організації так званої «лнр»
0
Читати далі
У Рівному вночі горіла автівка
0
Читати далі
146 жінок Рівненщини отримали у травні почесне звання «Мати-героїня»
0
Читати далі
У Рівному засудили чоловіків за постачання психотропів у місця позбавлення волі
0
Читати далі
«Доступні ліки» можна замовити через Укрпошту
0
Читати далі
У Рівному заочно засуджено бойовика терористичної організації «лнр»
0
Читати далі