На Чемпіонаті України з кульової стрільби троє рівнян стали переможцями

0
У Львові відбувся відкритий зимовий чемпіонат України з кульової стрільби серед чоловіків та жінок. Близько трьохсот спортсменів із сімнадцяти областей України взяли участь у змаганнях.

З Рівного у змаганнях брали участь вихованці ДЮСШ №4 та ОШВСМ:

Майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової, член національної збірної України Омельчук Олег;
Майстер спорту України зі стрільби кульової, член національної збірної України Гонта Дмитро;
Майстер спорту України міжнародного класу Сокол Андрій,
Майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної України Ковальчук Оксана;
Майстер спорту України міжнародного класу Семчишина Анастасія.
Тренер команди Бондар Сергій Павлович - Заслужений Тренер України.

Вихованці ДЮСШ № 4 2003-2004 років народження також представляли наше місто, а саме:
майстер спорту України Бурило Олександр
Шелестюк Андрій.
Тренер – викладач Мамчур Тарас В’ячеславович.

У підсумку Омельчук Олег, Сокол Андрій, Гонта Дмитро стали чемпіонами України в командному заліку у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет). У вправі ПП-3 (чоловіки) Омельчук Олег виборов І місце, Гонта Дмитро – ІІ місце. У вправі ПП- 3(жінки) Ковальчук Оксана зайняла 10 місце. В командній першості у вправі ПП-3 Ковальчук Оксана, Семчишина Анастасія, Бороденко Юлія посіли 8 місце. У вправі ПП- мікст у фіналі Омельчук Олег разом з Ковальчук Оксаною зайняли 6 місце.