На Рівненщині викрили вже 160 нелегальних АЗС, третину з яких вже легалізовано. Цьогоріч виявили 4 незаконні заправки, вилучено 22 тонни пального, на понад мільйон гривень - матеріальних цінностей.
Про роботу із нелегальними АЗС йшлося під час урядового селектору під керівництвом міністра Мінрегіону Олексія Чернишова, під час якого обговорили оновлення складу груп, які займалися детінізацією бізнесу пального.
Уже найближчим часом вони перевірятимуть нелегальні заправні станції, МАФИ, мобільні АЗС, функціонування легальних АЗС. Відхилення ними від законних норм. До складу груп входять представники Нацполіції, ДСНС, ДФС, прокуратури, Держпродспоживслужби та інші.
«Ми пишаємося не лише викриттям незаконного бізнесу, а й тим, що на 14% зросли продажі пального через легальні заправки. Завдяки детінізації АЗС надходження від сплати акцизного податку з пального у 2020 році склали понад 227 мільйонів. Це на 13,7% більше рівня 2019 року», - повідомив голова ОДА Віталій Коваль.
Очільник Рівненщини також ініціював долучити до таких робочих груп і голів територіальних громад. Адже детінізація заправних станцій - це нові, внутрішні ресурси для наповнення місцевих бюджетів.
«Рівненщина - територія рівних можливостей. Наша мета - не лише закрити нелегальні АЗС, а й по можливості знизити ціну на пальне на законних мережах. Також, прошу громади долучатися до цього процесу. Повідомляйте про місцезнаходження нелегальних АЗС за номером «гарячої лінії» Рівненської ОДА 0 800 500 078», - зазначив Віталій Коваль.
Читайте також:«Сильний вітер, сніг та ожеледиця»: якою буде погода на Рівненщині найближчим часом
Читайте також:Одинадцять вулиць Рівного завтра залишаться без світла