На Рівненщині інспектора-надзвичайника викрили на хабарі

На Рівненщині інспектора-надзвичайника викрили на хабарі
0
На Рівненщині інспектора-надзвичайника викрили на хабарі

П’ятого лютого працівники Рівненської прокуратури спільно з ДБР, ДСР та підрозділом з питань запобігання та виявлення корупції ДСНС було затримало одного із інспекторів районного управління Служби порятунку.

У прокуратурі повідомляють, що інспектор ДСНС вимагав та отримав він іншого громадянина 300 доларів США. Натомість, надав свою «послугу» у не перешкоджанні господарської діяльності чоловіка  та не проведенні перевірок з питань додержання вимог пожежної безпеки.

На даний момент правоохоронці вирішують питання щодо повідомлення працівнику ДСНС про підозру за вчинення злочину – отримання хабаря, поєднане з його вимаганням. Після чого чоловіку обиратимуть запобіжний захід.

Якщо провину чоловіка доведуть у суді – йому загрожує до чотирьох років за гратами з позбавленням можливості обіймати певні посади, або штраф у розмірі до 1 500 неоподаткованих мінімумів громадян.

 

0
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині чоловік встромив батьку ножа в груди, бо той не дозволив приєднатись до застілля
0
Читати далі
російська масована комбінована атака на Рівненщині: наслідки
0
Читати далі
У Сарнах водій електросамоката впав та загинув
0
Читати далі
В Дубенському районі на переході збили жінку
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП загинув 16-річний мотоцикліст
0
Читати далі
У Рівному під час застілля чоловік вбив знайомого
0
Читати далі
У Рівному на Чорновола затримали чоловіка з наркотиками
0
Читати далі
У Рівному викрили «квартирника»
0
Читати далі
В ДТП на Рівненщині травмувалися двоє неповнолітніх
0
Читати далі