![На Рівненщині оголосили штормове попередження На Рівненщині оголосили штормове попередження](https://vse.rv.ua/storage/1491e57e7e/853793566767-610x330-big.jpg)
За даними Рівненського обласного центру з гідрометеорології 22 травня по області очікуються впродовж доби грози, вдень місцями град, шквали вітру 15 – 20 м/с. Рятувальники закликають громадян бути обережними. По можливості уникайте ходити під деревами, лініями електропередач та рекламними щитами, а водіям транспортних засобів не рекомендується паркувати під ними автомобілі. У випадку надзвичайної ситуації негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером - "101".