На Рівненщині посилюють контроль за ринками та закладами торгівлі

На Рівненщині посилюють контроль за ринками та закладами торгівлі
0
На Рівненщині посилюють контроль за ринками та закладами торгівлі

Рішення про більш жорсткий контроль за ринками та закладами торгівлі в умовах COVID-19 прийняли на зустрічі керівництва Рівненської ОДА, правоохоронних органів із представниками ринків та супермаркетів області.

«Під час карантину рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС завжди були направлені на роботу бізнесу. Проте, на жаль, ми змушені констатувати – останнім часом спостерігається суттєве послаблення дотримання карантинних заходів, як з боку керівників, так і відвідувачів. Водночас, в усіх закладах, де є масове перебування людей, відбувається значне поширення COVID-19», - повідомив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко під час онлайн брифінгу за результатами зустрічі.

За його словами, саме тому виникла нагальна потреба вкотре попередити усіх керівників ринків та супермаркетів щодо необхідності дотримання карантинних вимог, а саме: збереження соціальної дистанції, носіння масок, дезінфекції приміщення, кількості відвідувачів тощо. У разі порушень з боку відвідувачів, керівник закладу повинен звертатися до органів Нацполіції, щоб не наражати на небезпеку інших людей.

Головний державний санітарний лікар області Роман Сафонов наголосив, що наразі в області спостерігається збільшення показників захворюваності. Далі ситуація буде ще більш ускладнюватися, адже це сезонна недуга і саме у листопаді-грудні матимемо пік захворювання COVID-19.

На найближчому черговому засіданні Державної та, відповідно, обласної комісії ТЕБ та НС будуть розроблені нові, більш жорсткі нормативи, зокрема для закладів торгівлі.

«Ми розробляємо нові правила, взявши за основу карантинні вимоги, що діяли у березні-квітні. З четверга працівники Держпродспоживслужби будуть здійснювати вибіркові перевірки дотримання вимог протиепідемічних вимог», – додав Ігор Тимошенко.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Жителя Рівненського району, який спалив вагон, затримано
0
Читати далі
Укрпошта випустить поштовий блок на підтримку української команди на Олімпійських іграх
0
Читати далі
Поліція затримала рівнянина, який палив авто військовслужбовців
0
Читати далі
У Міністерстві оборони пояснили необхідність проходження ВЛК після оновлення даних
0
Читати далі
Український договір на саміті НАТО — потужний крок до безпеки
0
Читати далі
СБУ Рівненщини затримали диверсантів фсб, які підпалювали релейні шафи на об’єктах Укрзалізниці
0
Читати далі
Житель Рівного на замовлення російських спецслужб спалив авто
0
Читати далі
Айфон 15 Плюс — відмінний вибір для вибагливих користувачів
0
Читати далі
У школах Рівненщини запровадять «Уроки щастя»
0
Читати далі