На Рівненщині відкриють дитячий садочок на 30 місць

На Рівненщині відкриють дитячий садочок на 30 місць
0
  • На Рівненщині відкриють дитячий садочок на 30 місць
  • На Рівненщині відкриють дитячий садочок на 30 місць
  • На Рівненщині відкриють дитячий садочок на 30 місць

У селі Дубляни на Демидівщині під дошкільний заклад реконструювали школу початкових класів.  Тут навчалося лише 4 учні, тому приміщення вирішили переобладнати під дитсадок. Планується, що спочатку тут виховуватиметься 30 дітей, проте з часом їх кількість збільшиться. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

 - Це буде сучасний заклад. У будівлі вже влаштували очисні споруди та тепломережі, збудували котельню на тверде паливо та встановили котел. Ще замінили вікна, утеплили горище та перепланували класи, - розповів Демидівський сільський голова Олексій Яремчук.

Наразі у садок закуповують меблі. Також впорядковують прилеглу територію – наводять благоустрій та встановлюють дитячі майданчики. Будівлю планують здати в експлуатацію цього року, ближче до літа. Загальна вартість проекту – близько 6 мільйонів гривень. Цього року на його завершення з обласного бюджету виділили 2 мільйони гривень, а з місцевого – 100 тисяч.

0
# реконструкція # дитячий садочок # Демидівщина
Найцікавіші матеріали
У Рівному судитимуть громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
Організував схему перетину кордону та втік у Польщу: на Рівненщині судитимуть жителя Сарненщини
0
Читати далі
Кожна третя аварія з самокатниками — за участі підлітків
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали групу сутенерів
0
Читати далі
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть правоохоронця за організацію незаконного перетину кордону
0
Читати далі
У ЦНАПах впроваджуватимуть сервіси зі штучним інтелектом
0
Читати далі
У Рівному заочно судитимуть бойовика терористичної організації так званої «лнр»
0
Читати далі
У Рівному вночі горіла автівка
0
Читати далі