Демидівщина: чоловік забив до смерті співмешканку

Демидівщина: чоловік забив до смерті співмешканку
0
Демидівщина: чоловік забив до смерті співмешканку

   Іще четвертого травня до поліції повідомив 38-річний житель села Хрінники, що за місцем проживання померла його 60-річна братова. Як встановили правоохоронці, причетним до її смерті виявився співмешканець.

   Слідчо-оперативну групу, яка прибула на місце події, 42-річний господар запевняв, що цивільну дружину не бив і не знає, чому вона померла.  Втім, зі слів сусідів, чоловік часто піднімав руку на господиню.

   Поліцейські та експерт під час огляду тіла ознак насильницької смерті не виявили, однак відповідно до лікарського свідоцтва смерть жінки настала внаслідок стиснення, набухання головного мозку, травматичної субдуральної гематоми, закритої внутрішньочерепної травми, спричиненої тупим предметом.

   Тож 42–річний житель села Хрінники зізнався, що два дні тому між співмешканцями виникла чергова сварка, під час якої він двічі вдарив рукою жінці по голові. Спочатку вона почувалася добре, але через добу померла.

Тож чоловікові повідомили про підозру у вчиненні тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України, — повідомив заступник начальника Демидівського відділення поліції – начальник слідчого відділення Іван Хмарук.

— «Слідчі підготували клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у виді цілодобового домашнього арешту».

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі від семи до десяти років. Встановлено, що чоловік до кримінальної відповідальності не притягався.

Про це інформує відділ комунікації поліції Рівненської області.

0
Кримінал # Рівненщина # Демидівщина # затримали # побиття співмешканки # до смерті
Найцікавіші матеріали
У ЦНАПах впроваджуватимуть сервіси зі штучним інтелектом
0
Читати далі
У Рівному заочно судитимуть бойовика терористичної організації так званої «лнр»
0
Читати далі
У Рівному вночі горіла автівка
0
Читати далі
146 жінок Рівненщини отримали у травні почесне звання «Мати-героїня»
0
Читати далі
У Рівному засудили чоловіків за постачання психотропів у місця позбавлення волі
0
Читати далі
«Доступні ліки» можна замовити через Укрпошту
0
Читати далі
У Рівному заочно засуджено бойовика терористичної організації «лнр»
0
Читати далі
Понад 700 дітей загинули в Україні від початку повномасштабного вторгнення росії
0
Читати далі
В Україні запустили Північний обхід Рівного до польського кордону
0
Читати далі