![Військовий з Рівненщини вразив Тіну Кароль (ВІДЕО) Військовий з Рівненщини вразив Тіну Кароль (ВІДЕО)](https://vse.rv.ua/storage/f9defec012/ названия-big.jpg)
Цієї неділі, 23 лютого, під час сліпих прослуховувань на шоу "Голос Країни 10" виступив 26-річний офіцер Збройних Сил України з Рівненщини — Василь Процюк.
Хлопець буквально на перших секундах виступу розвернув крісло зіркової тренерки Тіни Кароль, яка в свою чергу зізналась, що Василь дуже чуттєво виконав пісню Сергія Бабкіна "Пробач" чим її заворожив.
Виявляється, що вибір був взаємним – Василь мріяв потрапити в команду саме до неї.
До слова, молодий офіцер з села Великий Житин ніколи професійно не займався вокалом, а співочий талант відкрив у собі будучи студентом.