Заборгованість із заробітної плати на Рівненщині в порівнянні з минулим місяцем зменшилася на два мільйони. Наразі борг складає 13,8 млн грн. Затримують виплати для своїх працівників 19 економічно активно підприємств та одне підприємство-банкрут.
Про це повідомили під час обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати під керівництвом заступника голови Рівненської ОДА Ігоря Тимошенка. Участь у заході також взяли поліцейські, податківці, представники Держпраці та державної виконавчої служби.
«Пандемія стала справжнім випробуванням не лише для економіки Рівненщини. Щоб врятувати бізнес, підприємці шукають різні шляхи виходу з кризи. Проте, незважаючи на труднощі, роботодавці повинні стабільно та вчасно виплачувати зарплату своїм працівникам», - звернувся Ігор Тимошенко.
Немає заборгованості з виплати зарплати на підприємствах Березнівського, Володимирецького, Демидівського, Дубровицького, Зарічненського, Млинівського, Острозького, Радивилівського районів, міст Вараш та Острог.
Серед підприємств, що боргували на початок цього місяця – Рівненський автомобільний ремонтний завод, дослідне господарство «Білокриницьке», ЖКП «Покровське», Дубнокомуненергія, Гощанська міжлікарняна аптека, Здолбунівкомуненергія, Міжнародний аеропорт, Рокитноводоканал, Сарнитеплосервіс», Клесівводоканал, а також чотири філії Рівненського облавтодору та інші.
Усі випадки затримки зарплати детально обговорили під час засідання. Деякі з підприємств прозвітували, що до кінця цього року заборгованість перед працівниками буде погашена.
Ігор Тимошенко доручив активізувати роботу місцевих комісій із заборгованості по зарплаті. Особливо на тих територіях, де є найбільші борги. Комісії мають зустрітися із керівниками підприємств та напрацювати шляхи виходу із цієї ситуації.
Читайте також: В обласній раді активно готуються до першої сесії нового – восьмого – скликання
Читайте також: В Україні тепер і чоловіки можуть піти в декрет
Читайте також: В Україні планують реконструювати квартали застарілого житла, – Мінрегіон