Начальника міського управління культури Тараса Масименка викликають на допит через підпал офісу скандального рівненського забудовника "Стоград". Про це він написав на Facebook.
- Як ми з вами чули з інтернету, днями одній дуже «порядній та чесній» будівельній фірмі вчергово (третій випадок за останніх півроку, якщо не помиляюсь) спалили офіс.
Ну будівельні розборки, з ким не буває скажете ви?! Але, ні. Тепер трішки про роботу поліції...
Посадову особу - начальника управління культури і туризму міста викликають на допит по справі підпалу офісного приміщення.
Перед тим, мене попереджали що посадовці цієї фірми розповсюджують проти мене різні чутки про мої до них претензії. Окрім того, на днях від цих же забудовників були намагання внести до єдиного реєстру інформацію про буцімто вчинення мною злочину (організація мітингу та громадських заворушень на їхньому будівельному майданчику по вул. Толстого, 10). Але тверезий глузд поки перемагає. І цю заяву відхилили - не знайшовши складу злочину. Тепер чергова провокація від забудовника - повязування мене з підпалом...
Це справжнє дно... і поки, шановні поліцейські, звертаюся до вас - не ганьбіться і не будьте смішними - в громади і у мене є набагато більше законних методів, у тому числі суди для захисту своїх прав та свобод. У мене поки все. В понеділок на допит., - пише Тарас Максименко.
- Вибачаюся за втручання, але не забудьте взяти з собою адвоката. Ну й, як правильно тут сказав пан Євген Палецький, не забувайте про ст. 63 Конституції України. Фактично, Ви маєте право "відмовлятися давати показання або пояснення з будь-якого приводу, який хоч якимось чином стосується або може стосуватися його особисто, близьких родичів та членів сім’ї", - прокоментувала заяву правозахисниця Ельвіра Шиліна.
- У цій ситуації необхідно заяву відносно незаконних дій забудовника. Поліція, прокуратура мала би включити логіку і ретельно перевірити факт наявних у забудовника документів та їх законність отримання. Не факт печаток та підписів на них, а на підставі чого ці документи видавались, тобто їх історію. Впевнений, що це корупційні схеми. Ігнорування перевірок чи їх некваліфікованність вже сам по собі злочин ... Дуже дивними були сьогодні коментарі начальника міського ДАБІ стосовно мораторію на перевірки. Це відмазка і небажання, або просто прикриття. Цей мораторій не може діяти, якщо скоюється чи скоєне правопорушення, яке у даному випадку очевидне ... - наголосив фотохудожник Олександр Харват.