Рівненський тележурналіст, кінодокументаліст, автор історичних телепроектів Олексій Бухало розповів як Управління культури і туризму Рівного організовує "громадські слухання".
Також журналіст на своїй сторінці у Фейсбук ставить начальнику управління запитання на підставі чого визначено місцезнаходження бункера гауляйтера Рейскомісаріату Україна Еріка Коха.
- Пане Тарас Максименко, підкажіть будь ласка, на основі яких документів Ви зробили висновок про місцезнаходження бункера Коха? А заодно повідайте, як організовуєте "громадські слухання". Уже не перший раз чую з перших уст розповіді, як напередодні таких зібрань, телефонує Ваш заступник до директорів бібліотек, музичних шкіл та інших підзвітних Вам відомств та просить добровільно-примусову явку 10 співробітників. Хороший привід для журналістського розслідування, - написав Бухало.
Нагадаємо, що у четвер 11 травня у Краєзнавчому музеї відбулися слухання щодо влаштування в бетонному об'єкті поруч із музеєм закладу (який вважають бункером Коха), місця привабливого для туристів. "Бетонну коробку" уже взяв в оренду рівненський галерист, колекціонер Сергій Шабалін (на 2-му фото у центрі).
Утім, рівненські краєзнавці мають іншу думку щодо бетонного об'єкту біля музею.
- Типовий німецький недострой 1944 р. Опалубка, арматурні каркаси. Два гравітаційні бетонозмішувача.Частково він був збудований, але закінчували будівництво то вже совети. Там навіть якість бетону у нижніх та верхніх шарах суттево різниться, - описав викладені на своїй сторінці у Фейсбук скріншоти з відео 1944 року рівненський колекціонер Василь Гудзій, що займається реконструкцією історії Рівного по старим фотографіям.
Фото Галини Данильчук
Беріть участь в оцінюванні цього матеріалу! Натискайте "лайк" або "дізлайк" - впливайте на рейтинг!
Включайтеся в обговорення цього тексту на наших сторінках у соціальних мережах https://facebook.com/sitevse та https://vk.com/vse_rivne