Нові деталі ДТП на Дубенщині

Нові деталі  ДТП на Дубенщині
0
Нові деталі  ДТП на Дубенщині

Як повідомляє прес-служба відділу комунікації Рівненської області, близько сьомої ранку на автодорозі «Доманово-Коваль-Чернівці-Тереблече» у селі Іваннє 37-річний водій «Opel Vivaro», житель села Тараканів, не вибрав безпечної швидкості руху та не впорався із керуванням, внаслідок чого авто занесло на смугу зустрічного руху, де відбулося бокове зіткнення спочатку із вантажним автомобілем «МАН», а потім — із «Renault Kangoo».  

Унаслідок ДТП постраждав 18-річний житель села Тараканів, пасажир «Renault Kangoo». Його каретою «швидкої» доставили до медзакладу, де у нього діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та забійні рани.

Крім того, близько 08:25 на вулиці Львівська міста Дубно в результаті заносу транспортного засобу на тротуар, який допустив 68-річний дубенчанин, водій «Ford Transit», під колеса авто потрапила 57-річна місцева жителька. Жінку госпіталізували до лікарні із травмами грудної клітки.

За обома фактами порушення правил безпеки дорожнього руху розпочато досудове розслідування у кримінальних провадженнях за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України. Водії-учасники дорожньо-транспортних пригод за результатами освідування були тверезі.

Правоохоронці звертаються до всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними у разі ускладнення погодних умов, враховувати стан дорожнього покриття і неухильно дотримуватися правил дорожнього руху.

 

0
# Дубно # дтп
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині поліцейські розшукують чоловіка, який стріляв у поліцейських
0
Читати далі
В селі Осові на Рівненщині відкрили пам’ятний знак жертвам Голокосту
0
Читати далі
15-річного підлітка з Рівненщини намагалися завербувати для підпалу автомобілів
0
Читати далі
У Костополі затримали чоловіка, який збував психотроп в особливо великих розмірах
0
Читати далі
Померла психолог Едіт Егер, що пережила Голокост і стала відомою працями щодо ПТСР
0
Читати далі
Канал постачання та збуту наркотиків ліквідували у виправній колонії на Рівненщині
0
Читати далі
Батько розбещував доньку та її однокласницю: на Рівненщині викрили чоловіка
0
Читати далі
ІТ-фахівець з Черкащини завербував мешканця Рівненщини для коригування повітряних атак РФ
0
Читати далі
У Рівному засудили двох державних зрадників
0
Читати далі