Обережно, сказ: на частині вулиць Рівного оголошено карантин

Обережно, сказ: на частині вулиць Рівного оголошено карантин
0
Обережно, сказ: на частині вулиць Рівного оголошено карантин

Рівному є офіційно підтверджений випадок захворювання кішки на сказ. Зі слів заступника міського голови Рівного, кішка була вулична, вона покусала декількох людей, які намагалися її погодувати. Через декілька днів вона померла, у тварини підтвердили сказ.

У зв’язку з цим випадком, на підставі розпорядження державного інспектора ветеринарної медицини від 7 серпня 2020 року «Про введення карантинних обмежень по сказу кішки», Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Рівненській міській раді оголосила неблагополучні території у Рівному. З 10 серпня на частині вулиць Рівного запровадять карантин.


Карантинні обмеження щодо сказу тварин обмежать на перетині вулиць Соборної та Дубенської, перехрестя вулиць Дубенської та Олени Теліги, перехрестя вулиць Олени Теліги та Вербовій, а також перехрестя вулиць Вербова та Соборна.

Також у загрозливу зону увійшли перехрестя вулиць Олени Теліги та Дубенської, перехрестя вулиць Дубенська та Макарова, перехрестя вулиць Макарова та Вербова, перехрестя вулиць Вербова та Олени Теліги.

Також у Рівному буде затверджений відповідний план заходів по ліквідації сказу кішки, повідомляють у пресслужбі Рівненської міської ради.

Читайте також: Рівненщина залишається в «зеленій» карантинній зоні

Читайте також: У Рівному готуються відкрити «Таємничі підземелля» (ВІДЕО)

Читайте також: Кого рівняни вважають найрезультативнішим «губернатором» з часів Незалежності (ОПИТУВАННЯ)

 

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Знайдено найменший об’єкт, що складається з темної матерії
0
Читати далі
Поліція шукає афериста з Рівного, який ошукав двадцятьох людей
0
Читати далі
Нобелівський комітет оголосив лауреата премії миру 2025 року
0
Читати далі
На Рівненщині біля військової частини знайшли боєприпаси
0
Читати далі
На Рівненщині під час затримання чоловік вдарив ножем поліцейського
0
Читати далі
Нобелівську премію з літератури отримав угорський письменник
0
Читати далі
Військові після полону отримуватимуть 50 тисяч протягом 3 місяців
0
Читати далі
Українці зможуть розлучатися онлайн
0
Читати далі
У Рівненському районі зник 15-річний хлопець
0
Читати далі