Олег Ляшко відправив мера Рівного в Америку

Олег Ляшко відправив мера Рівного в Америку
0
Олег Ляшко відправив мера Рівного в Америку

Кандидат у президенти Олег Ляшко пройшовся центральною вулицею Рівного зі своєю свитою та під прицілом камери. Розкритикував голову Рівного Володимира Хомка, мовляв бруківка не рівна.

На відео чути, як Олег Ляшко запитує в депутатки обласної ради Оксани Лозової скільки Володимиру Хомку років. Почувши відповідь та дізнавшись, що його дочка живе в Америці, Кандидат у президенти зажадав відправити Хомка няньчити внуків, натякаючи на його пенсійний вік. Варто нагадати, що Володимир Хомко наразі перебуває у робочій поїздці в Ізраїлі, а не в Америці, як того хотів Ляшко.

 

 

Попри те, що Олег Ляшко відправив Володимира Хомка в Америку, мер його не послухав і поїхав в Ізраїль.

Втім, робоча поїздка Володимира Хомка теж викликала шквал позитивних емоцій, враховуючи цьогорічний скандал з Євробаченням в Україні:

 

0
Таблоїд # Володимир Хомко # вибори # Олег Ляшко
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині змія вкусила хлопчика
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок обвалу бетонного паркану загинув 4-річний хлопчик
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП тяжко травмувався неповнолітній мотоцикліст
0
Читати далі
На Рівненщині на гарячому спіймали викрадачів деревини
0
Читати далі
Житель Рівненського району незаконно зберігав боєприпаси
0
Читати далі
На Рівненщині встановили молодь, які на всю гучність вмикали російські пісні в гуртожитку
0
Читати далі
В ДТП біля Рівного водію легковика відірвало ноги
0
Читати далі
На Рівненщині жінка вдарила брата ножем
0
Читати далі
На Сарненщині загинула водійка мотоцикла
0
Читати далі