Пішов з життя лікар Рівненського діагностичного центру - завтра прощання

Пішов з життя лікар Рівненського діагностичного центру - завтра прощання
0
Пішов з життя лікар Рівненського діагностичного центру - завтра прощання
Вчора колектив Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім.В.Поліщука втратив високопрофесійного спеціаліста. З життя пішов лікар-ендоскопіст відділення діагностичної ендоскопії Орест Володимирович Береський. Неперевершений лікар 1965 року народження з міста Дрогобич Львівської області працював у нашому діагностичному центрі з 1995 року.
Прощання з Орестом Володимировичем розпочнеться завтра о 10:00 біля діагностичного центру, продовжиться об 11:00 в церкві Петра і Павла на вулиці Залізничній, 8-Б, о 12:00 - на кладовищі в Тинному.
 
0
# Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім.В.Поліщука
Найцікавіші матеріали
Жителя Березнівщини за смертельне поранення знайомого взято під варту
0
Читати далі
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі
Зміцнення українською владою позицій в країнах Балтії і Північної Європи: наближення України до ЄС
0
Читати далі
Запровадження платних доріг в Україні неминуче
0
Читати далі
У Рівному судитимуть громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
Організував схему перетину кордону та втік у Польщу: на Рівненщині судитимуть жителя Сарненщини
0
Читати далі
Кожна третя аварія з самокатниками — за участі підлітків
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали групу сутенерів
0
Читати далі
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі