У Рівному вирішували як реформувати діагностичну медицину

У Рівному вирішували як реформувати діагностичну медицину
0
  • У Рівному вирішували як реформувати діагностичну медицину
  • У Рівному вирішували як реформувати діагностичну медицину

У Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім.В.Поліщука відбувся круглий стіл «Медична реформа. Роль та місце діагностичних центрів у системі охорони здоров‘я». Присутні обговорили важливі виклики і плани реформування медицини. У дискусії взяв участь заступник начальника управління охорони здоров‘я Рівненської ОДА Василь Височанський, головний лікар центру Роман Шустик, заступники головного лікаря діагностичного центру Микола Пасічник, Ігор Шумлянський та Андрій Павлюк, головна медична сестра Ірина Саванчук, юрисконсульт закладу Ольга Романчук та робоча група з питань реформування медичної галузі.

0
Суспільство # Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім.В.Поліщука
Найцікавіші матеріали
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі
Зміцнення українською владою позицій в країнах Балтії і Північної Європи: наближення України до ЄС
0
Читати далі
Запровадження платних доріг в Україні неминуче
0
Читати далі
У Рівному судитимуть громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
Організував схему перетину кордону та втік у Польщу: на Рівненщині судитимуть жителя Сарненщини
0
Читати далі
Кожна третя аварія з самокатниками — за участі підлітків
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали групу сутенерів
0
Читати далі
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть правоохоронця за організацію незаконного перетину кордону
0
Читати далі