Порушення ПДР та незадеклароване авто: Рівненський суддя покинув конкурс Антикорсуду

Порушення ПДР та незадеклароване авто: Рівненський суддя покинув конкурс Антикорсуду
1
Порушення ПДР та незадеклароване авто: Рівненський суддя покинув конкурс Антикорсуду

Суддя Рівненського окружного адміністративного суду Андрій Сало покинув конкурс на посаду судді Антикорупційного суду. Сьогодні його кандидатуру розглядала спеціальна спільна комісія ВККС та ГРМЕ. 

Все тому, що комісія мала серйозні сумніви до доброчесності пана Андрія та висловили свої застереження, повідомляють Transparency International :

Улітку минулого року Рівненські патрульні зупинилу авто судді за перевищення швидкості при обгоні. Той також відмовився від проходження огляду на сп’яніння через “обґрунтовані сумніви щодо належного технічного стану приладу”. Окрім того, Сало перебував за кермом незадекларованої автівки. Не декларування автівок суддя мотивував роз’ясненням НАЗК, де зазначено, що декларується майно, право на яке зберігається станом на 31 грудня.

Також сьогодні написав заяву про припинення участі в конкурсі Рівненський суддя, що віднедавна працює у Шевченківському райсуді Києва - Мар'ян Головчак.

 

Головне фото Чарівне.інфо

 

1
# суд # Андій Сало
Найцікавіші матеріали
Нова гімназія в Рівному: запрошують у колектив креативних керівників гуртків та педагогів
0
Читати далі
В ДТП біля Рівного загинув водій
0
Читати далі
Військовим можуть обмежити доступ до азартних ігор
0
Читати далі
«Вікіпедія» назвала найпопулярніші статті 2025 року
0
Читати далі
У Дубно поліцейські встановлюють особу, яка намагалася підпалити будинок місцевого жителя
0
Читати далі
6 медалей здобула команда Рівненщини на Іграх Ветеранів-2025
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилесів» на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівному чоловік вкрав авто, щоб покататися
0
Читати далі
У Рівному водій фургона випадково збив дитину
0
Читати далі