Рівненські легкоатлетки із перемогами на Білоцерківському кросі

0
  • Рівненські легкоатлетки із перемогами на Білоцерківському кросі

Рівненські легкоатлетки відзначилися на 7-му Білоцерківському кросі.

Так, наша Ольга Котовська фінішувала третьою на дистанції 6,1 км. Час Ольги - 20 хв 55 сек.

Також Світлана Станко стала першою на дистанції 6,1 км у віковій категорії 41-45 рр. Час Світлани - 23 хв 42 сек.

За матеріалами Rivne Running Club

0
Спорт # Ольга Котовська # Rivne Running Club # Світлана Станко # крос
Представник Rivne Running Club Вадим Матвійчук посів 8 місце у 22-кілометровому трейлі «Шахтар Трейл 2019». Змагання відбулися у місті Солігорськ (Білорусь).
0
2062
24 серпня у Рівному знову традиційний "Забіг у вишиванках"
Три роки поспіль ми дарували у стартових пакетах вишиванки для вашої участі у забігу. Настав час дістати свої вишиванки! Цього року стартовий пакет буде включати для вас тільки: номер, можливість користуватися пунктом гідратації, подарунки від партнерів,
0
1556
Рівненський бігун здобув срібло у Польщі
Рівненський легкоатлет, представник "Rivne Running Club" Олександр Гонтар посів 2 місце у віковій категорї М30 у забігу на 10 км у місті Вронкі (Польща).
1
2065
Рівнянка Ольга Котовська здобула срібло престижного півмарафону у Чехії
Рівнянка Ольга Котовська здобула срібло у престижному півмарафоні Mattoni Olomouc Half Marathon у Чехії.
0
1364
Рівнянка четверта на Львівському півмарафоні
Представники рівненського клубу бігу "Rivne Running Club" успішно фінішували у Львівському півмарафоні, який відбувся минулої неділі.