Рівненському нардепу-мільйонеру Юрію Вознюку спалили дачу

Рівненському нардепу-мільйонеру Юрію Вознюку спалили дачу
0
Рівненському нардепу-мільйонеру Юрію Вознюку спалили дачу

Дерев’яний будинок на 80 «квадратів», лазня, альтанка та пірс парламентаря від Рівненщини Юрія Вознюка згоріли ще 30 грудня. Проте пожежу ретельно приховували від громадськості. Бо майно належало обранцю неофіційно, повідомляють "Надзвичайні новини".

Побудував дачу пан Вознюк, нардеп від «Народного фронту», на березі красивої водойми поблизу села Корчин Костопільського району Рівненської області. Відпочивав там і з родиною, і з друзями–рибалками — витягував рибу чималих розмірів і хизувався нею у соціальних мережах.

Юрій Вознюк — один із найбагатших серед рівненських депутатів. До обрання в парламент у 2012 році він працював у будівельному бізнесі.

Двір Юрія Вознюка був неподалік відпочинкових будиночків біля водойми, яку офіційно орендує ФОП Ірина Мельник. Проте подейкують, що за територією більш як 20 гектарів стоїть Юрій Казарін — людина, яку називають «місцевим авторитетом».

Майно нардепа було огороджено парканом, проте не охоронялося. Палії, як розповідають у поліції, найімовірніше, добре знали про цей факт. Як і про те, що офіційно дача у Корчині — не у власності Юрія Вознюка. Ходять чутки, що будови взагалі не були зареєстровані, а заодно і не застраховані.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194. Слідство ще триває.

Коментувати ситуацію Юрій Вознюк наразі не став.

0
Кримінал # Юрій Вознюк
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині маршрутка зіткнулася із поїздом: є загиблі
0
Читати далі
18-річний хлопець загинув після стрибка з пірса у ставок на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі невідомий пошкодив могилу захисника України: встановлюють причетних
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Херсонщини
0
Читати далі
На Рівненщині 17 загиблих на водоймах від початку літнього сезону
0
Читати далі
Правоохоронці обшукали Рівненську митницю: повідомляють про зловживання на 2,3 млн грн
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вчинив смертельне ДТП та втік
0
Читати далі
На Радивилівщині внаслідок наїзду потяга загинула жінка
0
Читати далі
Рівненщина сьогодні прийняла вже 10-й з початку року евакуаційний поїзд.
0
Читати далі