![Спортсмени із Рівненщини здобули перемоги на Кубку світу з дзюдо Спортсмени із Рівненщини здобули перемоги на Кубку світу з дзюдо](https://vse.rv.ua/storage/fa3c32c4d1/IMG_4033-big.jpeg)
У Німеччині в місті Гайдельберг відбувся Кубок світу - Гран-Прі з дзюдо серед осіб з порушенням зору.
Участь у змаганнях взяли 214 учасників з 47 країн світу. У складі національної паралімпійської збірної команди України - 6 спортсменів Рівненської області та тренер Михайло Романкевич.
За підсумками змагань Наталія Ніколайчик, Анастасія Гарник та Давид Хорава вибороли золото, а Олександр Назаренко - бронзу.
Підготовку спортсменів до змагань здійснювали Заслужений тренер України, тренер Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Михайло Романкевич та тренер Іван Іваницький.