Три країни заблокували фінансування постачання для України безпілотників Bayraktar

Три країни заблокували фінансування постачання для України безпілотників Bayraktar
0
Три країни заблокували фінансування постачання для України безпілотників Bayraktar

Греція, Кіпр і Франція заблокували фінансування постачання для України безпілотників Bayraktar і артилерійських снарядів турецького виробництва, які мали закуповуватися за європейські кошти.

 

Про це повідомляє грецьке видання Kathimerini

 

«Під час засідання Комітету з питань політики та безпеки Європейського Союзу на початку минулого тижня три країни заявили про свою опозицію, наклавши вето на пропозицію, яка, як здавалося, отримала підтримку більшості держав-членів», - інформує видання.

 

Посилаючись на дипломатичне джерело в Брюсселі, видання зазначає, що постійні представництва Греції та Кіпру в ЄС певний час мали ознаки того, що готується велике замовлення з боку Туреччини, яке буде фінансуватися за кошти ЄС, призначені для екстрених потреб України.

 

Але коли це дійсно підтвердилося, постійні представники Греції, Кіпру та Франції заблокували процедуру.

 

Турецька компанія Baykar в Україні будує підприємство. Потужність становитиме близько 120 одиниць щороку, але досі незрозуміло, чи буде виробництво на українському заводі зосереджено на моделі безпілотників Bayraktar TB2 або TB3.

0
Війна в Україні
Найцікавіші матеріали
На Сарненщині зіткнулися два мотоциклісти: один із них неповнолітній
0
Читати далі
На Березнівщині поліцейські задокументували злочин у сфері довкілля
0
Читати далі
На Рівненщині загинув неповнолітній пасажир мотоцикла
0
Читати далі
Смертельна ДТП біля Рівного: водію маршрутки та працівнику «Укрзалізниці» повідомили про підозру
0
Читати далі
У Starland меню для дітей розробив президент асоціації кулінарів України
0
Читати далі
У Костополі чоловік проник в автівку та вкрав 40 тисяч гривень
0
Читати далі
На Рівненщині маршрутка зіткнулася із поїздом: є загиблі
0
Читати далі
18-річний хлопець загинув після стрибка з пірса у ставок на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі невідомий пошкодив могилу захисника України: встановлюють причетних
0
Читати далі