У лікарнях Рівненщини перевірять резервне електропостачання

У лікарнях Рівненщини перевірять резервне електропостачання
0
У лікарнях Рівненщини перевірять резервне електропостачання

Лікарні Рівненщини повинні мати стабільне електропостачання. Це забезпечить безперебійну експлуатацію кисневих станцій та балонів, а також генераторів. Адже це обладнання життєво необхідне для киснево залежних пацієнтів з COVID-19.

Нагадаємо, днями на Львівщині через відсутність резервного живлення зникло світло в лікарні. У результаті померли двоє пацієнтів із діагнозом COVID-19.

— Всі лікарні Рівненщини повинні мати автономне джерело живлення. Це дизельні та бензинові генератори. Не маємо права допустити службової халатності. Автономні джерела живлення в лікарнях повинні функціонувати на відмінно! Це питання під моїм особливим контролем, - підкреслив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Тому керівник області доручив провести аудит медзакладів області. Робочі групи створили з представників райдержадміністрацій, виконкомів міст обласного значення, ДСНС та Держпраці. Вони перевірять дотримання медзакладами області правил техніки безпеки. Зокрема експлуатацію кисневих станцій та балонів, а також стабільність електропостачання, в тому числі роботу генераторів.

Перевірку резервного живлення лікарень проводитимуть включно до 4 грудня.

 

Читайте також: З 16 січня 2021 року споживачів в Україні обслуговуватимуть виключно українською

Читайте також: На Рівненщині запрацювала інтерактивна карта, яка показує наявність медикаментів в аптеках

Читайте також: Відомо, які ціни на ялинки в різних містах України

0
Найцікавіші матеріали
У Рівненському районі під колесами фургона загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівному водій збив на пішоході жінку та дитину, після чого втік
0
Читати далі
СБУ розшукала пістолет кілера, з якого вбили Андрія Парубія
0
Читати далі
На Рівненщині затримали чоловіка, який допомагав незаконно перетнути кордон
0
Читати далі
У Рівному рієлторка незаконно продала чужу квартиру
0
Читати далі
Міжнародна федерація шахів проголосила за повернення російських та білоруських національних символів
0
Читати далі
На Рівненщині відкрили Меморіал військовим
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами легковика загинув пішохід
0
Читати далі
Біля Рівного в ДТП зіштовхнулися три автівки, є постраждалий
0
Читати далі