У новозбудований садочок на Здолбунівщині вже завезли меблі (ФОТО)

У новозбудований садочок на Здолбунівщині вже завезли меблі (ФОТО)
0
У новозбудований садочок на Здолбунівщині вже завезли меблі (ФОТО)

Парти таліжка для дошкільнят вже завезли у дитячий садок у Новомильську Здолбунівського району. На черзі – шафи, кухонне начиння тощо.

Майбутній дошкільний навчальний заклад зможуть відвідувати 60 дітей, які ходили до садочка у сусідньому селі Копитків. Нині об’єкт на завершальній стадії будівництва.

 


Що необхідно доробити, аби об’єкт здати в експлуатацію, дізнавалися під час робочої поїздки перший заступник голови ОДА Віталій Ундір та директор обласного департаменту з питань будівництва та архітектури Ярослав Мазярчук.

 


«Зараз заклад готовий на 97 %. Тут виконані усі будівельні роботи, залишилося завезти закуплені меблі та кухонне обладнання, також поприбирати приміщення, закінчити благоустрій прилеглої території. І вже після цього об’єкт буде зданий в експлуатацію», - зазначив Віталій Ундір.


Серед найоптимістичніших прогнозів 
здачі 1 вересня цього року.


Нагадаємо, дошкільний заклад у Новомильську будують за стандартами нового освітнього простору. Кольорову двохповерхову будівлю зводили «з нуля» з врахуванням енергоефективності, новітнього обладнання та мотивуючого навчального простору. Будівельники під час роботи використовували екологічні будівельні матеріали.

 


Головна мета – створити для дошкільнят максимально комфортні умови. Тут будуть яскраві ігрові та спальні кімнати, спеціально облаштоване подвір’я, сучасний кухонний блок.


Загальна вартість об’єкта – майже 23 мільйони гривень. Фінансування здійснювалося за рахунок коштів з державного та місцевих бюджетів.

0
Найцікавіші матеріали
У Рівненському районі під колесами фургона загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівному водій збив на пішоході жінку та дитину, після чого втік
0
Читати далі
СБУ розшукала пістолет кілера, з якого вбили Андрія Парубія
0
Читати далі
На Рівненщині затримали чоловіка, який допомагав незаконно перетнути кордон
0
Читати далі
У Рівному рієлторка незаконно продала чужу квартиру
0
Читати далі
Міжнародна федерація шахів проголосила за повернення російських та білоруських національних символів
0
Читати далі
На Рівненщині відкрили Меморіал військовим
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами легковика загинув пішохід
0
Читати далі
Біля Рівного в ДТП зіштовхнулися три автівки, є постраждалий
0
Читати далі