![У Радивилівському районі знайшли «подарунки війни» У Радивилівському районі знайшли «подарунки війни»](https://vse.rv.ua/storage/7c905101aa/1BB35893-33E1-49D8-8118-5F1741F382F6-big.jpeg)
В Радивилівському районі піротехніки ДСНС знищили сім артилерійських снарядів калібром 76 часів війни. 15 березня об 13:20 групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення області було знищено 7 артснарядів калібром 76 мм часів Другої світової війни, котрі було виявлено місцевими жителями в с. Крупець Радивілівського району.
Головне управління ДСНС України у Рівненській області вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером "101" або "102".
Наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.