У Рівному в "день безкінечного кохання" одружились 28 пар молодят

У Рівному в
0
  • У Рівному в "день безкінечного кохання" одружились 28 пар молодят
  • У Рівному в "день безкінечного кохання" одружились 28 пар молодят
  • У Рівному в "день безкінечного кохання" одружились 28 пар молодят

В день безкінечного кохання 08.08.2018 у відділах державної реєстрації актів цивільного стану Рівненської області слова вітання прозвучали для 28 пар наречених. Найбільша кількість обрядів шлюбів була проведена працівниками Рівненського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Рівненській області — 15, з них -5 зареєстровано в рамках пілотного проекту Міністерства юстиції ”Шлюб за добу”.

Нагадуємо молодятам про можливість скористатись послугою «Шлюб за добу» та провести державну реєстрацію шлюбу у скорочені строки. За більш детальною інформацією необхідно звернутись до організаторів державної реєстрації шлюбу у Рівненській області:

- у м.Рівне - КЗ «Міський будинок культури» Рівненської міської ради(33028, м. Рівне, вул. Соборна,3Д), контактний телефон для запису на реєстрацію та консультацій - 096-7458292, 066-1713456 контактні телефони для консультацій 63-60-27, 26-94-28;

- у м.Дубно – Державний історико-культурний заповідник м.Дубно (35603, м.Дубно вул.Замкова,7А), контактний телефон для запису на реєстрацію та консультацій – 03656-43568, 41230, 43373;
- у м.Сарни – КП готель «Случ» Сарненської міської ради (34500, м.Сарни, вул.Соборна,1), контактний телефон для запису на реєстрацію та консультацій – 095-5071142, 03655-35156.

0
# шлюб за добу
Найцікавіші матеріали
На півночі Рівненщини мати задушила новонароджену дитину
0
Читати далі
Один рік за ґратами отримав рівнянин за знущання над дружиною
0
Читати далі
В автопригоді біля Рівного розбився мотоцикліст
0
Читати далі
СБУ викрила адміністратора групи, який зривав мобілізацію на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі поліцейські встановлюють особу загиблого у ДТП чоловіка
0
Читати далі
На Рівненщині чоловіка зловили під час «миття» бурштину
0
Читати далі
В Острозі чоловік підпалив будинок колишньої 
0
Читати далі
У Рівненському районі 9-річний хлопчик раптово вибіг і потрапив під колеса автомобіля
0
Читати далі
На Рівненщині змія вкусила хлопчика
0
Читати далі