У Рівному відкладається купальний сезон

У Рівному відкладається купальний сезон
0
У Рівному відкладається купальний сезон

Купальний сезон у Рівному, який щороку офіційно починався від 15 травня, цього року не оголошують. Карантин вніс свої корективи і про відпочинок на пляжі, за словами речника міськради Миколи Прокопчука, наразі навіть не йдеться.

Однак, на території Басівкутського водосховища все ж тривають підготовчі роботи. Питання про офіційне відкриття сезону розглядатимуть, коли це дозвлятимуть карантинні пом'якшення.

Начальник обласної рятувальної служби на водних об’єктах Анатолій Якимчук Суспільному повідомив, що його служба до літнього сезону готова: катери розконсервовані, засоби для порятунку готові, водолази – чергують.

Наразі рятувальники обстежують дно прибережної смуги, вже закінчили роботу на п'яти пляжах області (торік на Рівненщині працювало 18 офіційних пляжів). Крім того, зі слів рятувальника, купатись ще не дозволяє і погода – вода надто холодна.

suspilne.media

 

Читайте також: СБУ викрила поліцейського, який «кришував» бурштинщиків (ФОТО)

Читайте також: Захворюваність на COVID-19 у Рівному падає

Читайте також: За ніч на Рівненщині 5 нових випадків захворювання на COVID-19

0
Найцікавіші матеріали
В автопригоді біля Рівного постраждали троє дітей
0
Читати далі
На Рівненщині старий будинок обвалився на двох чоловіків, один загинув
0
Читати далі
Майже 400 рекордних справ за жорстоке поводження з тваринами зафіксовано цьогоріч
0
Читати далі
У Рівному чоловік погрожував зброєю та стріляв з вікна
0
Читати далі
Чоловік, який на Рівненщині з пістолета вбив собаку, постане перед судом
0
Читати далі
У Дубно розпивання алкоголю між чоловіка закінчилося ножовим пораненням
0
Читати далі
СБУ викрила «крота», який вин ховав про військові обʼєкти на Рівненщині
0
Читати далі
В Україні ліквідовано наймасштабніше підпільне виробництво анаболічних стероїдів, які видавали за імпортні препарати для спортсменів
0
Читати далі
У Сарненському районі внаслідок перекидання трактора загинув кермувальник
0
Читати далі