У Рівному з девʼятого поверху зірвався чоловік

У Рівному з девʼятого поверху зірвався чоловік
0
У Рівному з девʼятого поверху зірвався чоловік

Про падіння чоловіка з висоти дев’ятого поверху до поліції вчора, першого червня, близько 21:30 повідомила жителька Рівного.

 

Слідчі встановили, що 36-річний рівнянин виконував роботи по утепленню фасаду будинку пінопластом на дев’ятому поверсі багатоповерхівки. Під час роботи чоловік упав на землю.

 

Потерпілого із кататравмою госпіталізували до лікарні. Втім, попри вжиті реанімаційні заходи, життя його врятувати не вдалося: орієнтовно через дві години чоловік помер.

 

Відомо, що рівнянин не був офіційно працевлаштований чи зареєстрований суб'єктом господарювання. Зі слів замовниці робіт, вона розшукала його оголошення про надання послуг з утеплення фасаду на одному із сайтів безкоштовних оголошень. 

 

Усі обставини події встановлюють слідчі у рамках кримінального провадження, відкритого за ч.1 ст. 115 КК України (умисне вбивство із відміткою нещасний випадок)

0
Події
Найцікавіші матеріали
 На Рівненщині померла жінка, яка понад 8 місяців перебувала в комі після ДТП
0
Читати далі
«Не тільки США займаються подібним»: Флеш розповів, як у 2023 році йому написали з держструктури через відео з НЛО
0
Читати далі
У Рівному готують остаточний перехід на безготівковий проїзд
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть військовослужбовця, який «вирішував» питання щодо служби у тилу
0
Читати далі
28 дітей на одного кандидата в батьки: статистика в Україні
0
Читати далі
Франція затримала одного з катів незаконної донецької тюрми «Ізоляція»
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ судитимуть учасника незаконної «схеми для ухилянтів»
0
Читати далі
В Острозі у дилера вилучили «товару» на понад 800 тисяч гривень
0
Читати далі
У Польщі дорослі чоловіки побили 14-річного українця
0
Читати далі