У Вараському районі чоловіка пограбував знайомий та витратив кошти на спиртне

У Вараському районі чоловіка пограбував знайомий та витратив кошти на спиртне
0
У Вараському районі чоловіка пограбував знайомий та витратив кошти на спиртне

Повідомлення про грабіж на спецлінію 102 надійшло о 16:30 учора, 19 липня, від 54-річного жителя села Іванчі Вараського району.

Поліцейським, які прибули на місце події, чоловік розповів, що все сталося неподалік залізничного вокзалу. Заявник пояснив, що придбав білет у касі, а решту — 270 гривень поклав у кишеню шортів. Коли вийшов на вулицю, до нього підбіг знайомий йому чоловік, витягнув гроші та втік.

Жителя Рафалівки, на якого вказав потерпілий, працівники поліції виявили за місцем проживання. Частину незаконно здобутих грошей 33-річний зловмисник уже встиг витратити — дорогою додому зайшов у магазин та придбав спиртне.

Слідчі відділення поліції №1 (смт Володимирець) Вараського РВП за фактом відкритого викрадення чужого майна внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 186 ККУ. У рамках кримінального провадження поліцейські встановлюють усі обставини події.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
СБУ викрила чергову «схему для ухилянтів» на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок порушення правил експлуатації побутових приладів постраждали четверо громадян
0
Читати далі
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Луганщини
0
Читати далі
На Рівненщині повідомили про підозру лікарці, через недбалість якої помер чоловік
0
Читати далі
Директор одного з рівненських коледжів із донькою допомагали ухилятися від мобілізації
0
Читати далі
18-річний мешканець Рівненщини допомагав чоловікам нелегально перетнути кордон
0
Читати далі
На Сарненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі