Управління молоді та спорту Рівненскої ОДА більше немає

Управління молоді та спорту Рівненскої ОДА більше немає
2
Управління молоді та спорту Рівненскої ОДА більше немає

На Рівненщині створили департамент розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту. Відповідне розпорядження підписав голова обласної державної адміністрації Віталій Коваль, – повідомили на сайті ОДА.

Новий підрозділ створили з метою удосконалення та оптимізації структури облдержадміністрації. До складу департаменту увійшли два структурні підрозділи адміністрації: департамент соціального захисту населення та управління у справах молоді та спорту. У пресслужбі додають, що це забезпечить виконання соціальних програм, спрямованих на соціально-правовий захист населення.

За ідеєю, фахівці департаменту займатимуться інформаційно-методичним забезпеченням діяльності суб’єктів надання адмінпослуг, ЦНАПів та їх адміністраторів, які до цього виконував департамент економічного розвитку і торгівлі ОДА.

Виконання обов’язків директора департаменту наразі поклали на Ларису Юхименко – заступника директора департаменту.

Нагадаємо, департаментом соцзахисту керував Олексій Шамак, управлінням молоді і спорту – Віталій Ліпський.

Читайте також: Депутати хочуть звільнити главу МОЗ Степанова

Читайте також: Голова Рівненської ОДА відзначає День народження

Читайте також: Що мотивує українців працювати більше: дослідження

2
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
У Рівному судитимуть посадовців закладів освіти за передплату на майже 600 тисяч гривень
0
Читати далі
Жителі 4 громад Рівненщини зможуть пройти комплексне медичне обстеження
0
Читати далі
У Рівному з липня за воду доведеться платити більш ніж удвічі більше
0
Читати далі
На Рівненщині протягом вихідних у ДТП за участі мотоциклістів травмувалися 3 людей
0
Читати далі