В Україні з’явиться тарифний арбітр

В Україні з’явиться тарифний арбітр
0
В Україні з’явиться тарифний арбітр

В Україні створять ЖКГ-інспекцію, яка контролюватиме якість комунальних послуг та економічне обґрунтування тарифів.

Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка» заявив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Це буде арбітр у відносинах споживача з виконавцями послуг, і позитивний ефект від її роботи відчує, у першу чергу, кінцевий споживач», – сказав міністр.

Інспектори зможуть здійснювати як планові, так і позапланові перевірки на основі звернень споживачів.

«До прикладу, інспекція зможе перевіряти економічне обґрунтування тарифів на комунальні послуги, та головне слідкувати за якістю цих послуг: якістю теплопостачання, водопостачання, водовідведення, поводження з побутовими відходами, управління багатоквартирними будинками. А також об’єктивно оцінювати технічний стан мереж та системі комунальних об’єктів», – зазначив Чернишов.

Він повідомив, що наприкінці листопада у Верховній Раді зареєстровано два законопроекти, розроблені за активної участі Мінрегіону, щодо створення Державної житлово-комунальної інспекції.

Переглянути трансляцію можна за посиланням: facebook.com/Forum.Ukraine30/videos/908457549980933

0
Економіка
Найцікавіші матеріали
У Рівному злочинець-рецидивіст обікрав будинок
0
Читати далі
Два факти незаконної порубки лісу задокументували поліцейські на Рівненщині
0
Читати далі
На Млинівщині пенсіонер на саморобному тракторі перекинувся і загинув
0
Читати далі
У Рівному за матеріалами СБУ судитимуть учасників «схеми для ухилянтів»
0
Читати далі
Аферисти викрали у рівнянки 630 тисяч гривень
0
Читати далі
В ДТП на Рівненщині загинув мотоцикліст
0
Читати далі
росія не піде на перемир'я, доки не будуть вирішені першопричини «конфлікту»: Лавров
0
Читати далі
Жінка з Рівненщини коректором змінила групу інвалідності у своїх документах
0
Читати далі
Жах у небі: найстрашніші космічні об’єкти, гідні Хелловіну
0
Читати далі