Вараські волейболісти другі на турнірі атомників

0

Сьогодні завершився волейбольний турнір в залік Спартакіади підприємств атомної промисловості. В турнірі прийняли участь п’ять команд.

Команда Рівненської АЕС з однаковим рахунком 2:0 перемогла суперників з Нетішина, Енергодару та Южноукраїнська поступившись лише команді СООП(Жовті Води) і посіла друге місце на турнірі.

В цілому призова трійка турніру набула наступного вигляду: 3-є місце - ЗАЕС(Енергодар), 2-е місце – РАЕС(Вараш), 1-е місце – СООП(Жовті Води).

Команда РАЕС провела трунір в наступному складі: І. Ципан, І. Романчук, В. Бейзим, С. Москвич, А. Скоклюк, О. Струк, І. Полішук та капітан команди – А. Середа.

0
Спорт # РАЕС # атомники # волейбол Рівне
Два представника команди РAEC-team: Станіслав Харечко та Олександр Кудрик стали учасниками європейського веломарафону «Париж-Брест-Париж».
0
1405
Плавець з Рівненщини успішно відзмагався в Південній Кореї
Рівненські атомники, активні спортсмени підприємства, відстоювали честь електростанції кожен у своєму виді спорту.
0
1291
Пляжники Рівненщини виступили на Кубку України
В селі Коропове (Харківська область) відбувся розіграш Кубка України з пляжного волейболу 2019. До вашої уваги результати вирішальних матчів.
0
1509
У Рівному стартував Чемпіонат України з волейболу
Перший тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат до 16 років офіційно розпочався.
0
1922
Рівне прийматиме Чемпіонат України з волейболу
20-23 червня в Рівному проходитиме перший етап чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат U-16.
1
1378
10 команд змагатиметься за волейбольне чемпіонство в Рівному
Оприлюднено календар чемпіонату Рівного з волейболу серед чоловічих команд. В турнірі візьме участь 10 команд, які на першому етапі розділено на дві підгрупи.