Відтепер вакцинуватимуть і у Рівненському драм-театрі

Відтепер вакцинуватимуть і у Рівненському драм-театрі
0
Відтепер вакцинуватимуть і у Рівненському драм-театрі

Міський Центр вакцинації переїжджає до Рівненського академічного українського музично – драматичного театру.

Вже в неділю, 25 липня, Центр вакцинації розпочне роботу у рівненському драмтеатрі. Працюватиме він з 9 ранку до 17 години. Водночас рівнянам варто врахувати, що останній пацієнт буде прийнятий о 16:30 (після отримання щеплення лікарі спостерігають за пацієнтом впродовж півгодини). Рівнян щеплюватимуть вакцинами Pfizer, CoronaVac та Moderna.

З понеділка міський Центр вакцинації і далі буде працювати у приміщенні Рівненського академічного українського музично – драматичного театру. То ж ті рівняни, які отримували першу дозу щеплення у Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному центрі ім. В.Поліщука , на ревакцинацію повинні прийти вже у драмтеатр.

Також всі жителі, які уклали угоди з сімейними лікарями у медичних закладах нашої громади та обслуговуються в них, щеплюватимуться саме в Міському Центрі вакцинації на базі Рівненського академічного українського музично – драматичного театру.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Виплати для жінок, які народили дитину, планують збільшити до 50 тисяч
0
Читати далі
Голову однієї з громад Рівненського району викрили на хабарі
0
Читати далі
Папі Леву XIV передали списки українських військовополонених
0
Читати далі
17 вишиванок – 17 історій полеглих воїнів: у Рівному триває акція «Коди пам’яті»
0
Читати далі
ГУР вперше публічно презентував новітні морські дрони, здатні нищити ворожі кораблі та літаки
0
Читати далі
На Рівненщині повісилась 13-річна дівчинка 
0
Читати далі
В Україні затримали організатора наркобізнесу і вилучили наркотиків на 2 мільярди гривень
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть злочинну групу за забруднення земель відходами
0
Читати далі
У Рівному під колесами вантажівки загинув пішохід
0
Читати далі