"Воля" проситься на волю

0
"Воля" проситься на волю

Вже з 1 червня 2017 року провайдер телекомунікаційних послуг компанія “Воля” збирається підвищити тарифи майже на 13%.

Про це повідомили у прес - службі провайдера.

- Щоб і надалі підтримувати високий рівень сервісу, ми змушені з 1 червня 2017 року скорегувати поточну абонентську плату за ваш тариф і додаткові послуги. На початку літа тарифи зростуть у середньому на 12,6%”, – зазначено у повідомленні.

За словами представників компанії, на підвищення тарифів впливають такі економічні фактори, як: зростання цін на енергопостачання, підвищення вартості телевізійного контенту, законодавчі зміни та інше.

intermarium.com.ua

0
# телебачення # Воля
Найцікавіші матеріали
Жителя Березнівщини за смертельне поранення знайомого взято під варту
0
Читати далі
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі
Зміцнення українською владою позицій в країнах Балтії і Північної Європи: наближення України до ЄС
0
Читати далі
Запровадження платних доріг в Україні неминуче
0
Читати далі
У Рівному судитимуть громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
Організував схему перетину кордону та втік у Польщу: на Рівненщині судитимуть жителя Сарненщини
0
Читати далі
Кожна третя аварія з самокатниками — за участі підлітків
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали групу сутенерів
0
Читати далі
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі