Володимир Зеленський висловився про події в Білорусі

Володимир Зеленський висловився про події в Білорусі
0
Володимир Зеленський висловився про події в Білорусі

Україна солідарна з позицією Європейського Союзу про події, що відбуваються після президентських виборів у Білорусі. Про це в четвер, 24 вересня, заявив президент України Володимир Зеленський на спільній з президентом Словаччини Зузаною Чапутовою прес-конференції в Братиславі, відео якої транслювала прес-служба ОП.

– Ми можемо дуже довго говорити про братерський і дружній народ - білорусів, у нас дійсно історична дружба між нашими країнами, між нашими сім'ями, – заявив він.

Зеленський розкритикував насильство проти протестувальників.

– Те, що ми сьогодні бачимо, якщо влада не зупинить такі дії, особливо правоохоронців, спрямовані проти свого народу - вона отримає дуже потужний результат і відповідь від народу. Якщо влада не знайде можливість діалогу зі своїми рідними людьми, цієї влади не буде, – заявив він.

Зеленський наголосив, що в цьому питанні Україна є однодумцем з усіма країнами Євросоюзу.

Нагадаємо, напередодні Лукашенко провів таємну церемонію інавгурації, що викликало нову хвилю протестів в країні.

Після цього низка країн – Литва, Латвія, Естонія, Словаччина, Німеччина, Канада, Польща, США, Великобританія і Євросоюз – відмовилися визнавати Лукашенка як легітимного президента. Не визнала легітимність Лукашенка і Україна.

За матеріалами: korrespondent.net

Читайте також: Лукашенко «по-тихому» склав присягу президента

 

0
Політика
Найцікавіші матеріали
У Рівному під потягом загинув 62-річний чоловік
0
Читати далі
На Рокитнівщині поліцейські викрили зловмисника на незаконному перевезенні боєприпасів
0
Читати далі
У Рівненській області підписали першу угоду про компенсацію вартості проїзду
0
Читати далі
Зʼявилися перші деталі про ціни на навчання у новітній рівненській гімназії Starland
0
Читати далі
У Рівному судитимуть чоловіка за зберігання із метою збуту 7 кілограмів заборонених речовин
0
Читати далі
У Рівному затримали викладачку медакадемії на хабарі за вступ
0
Читати далі
Історію з Федоровим в Офісі Президента вважають закритою попри триваючі протести
0
Читати далі
На Рівненщині рятувальники винесли непритомного чоловіка з охопленого вогнем будинку
0
Читати далі
У Рівненському районі поліцейські затримали збувача психотропу
0
Читати далі