На Рівненщині соратники Тарути розповіли як наповнити бюджет і знизити податки

На Рівненщині соратники Тарути розповіли як наповнити бюджет і знизити податки
0
  • На Рівненщині соратники Тарути розповіли як наповнити бюджет і знизити податки
  • На Рівненщині соратники Тарути розповіли як наповнити бюджет і знизити податки
  • На Рівненщині соратники Тарути розповіли як наповнити бюджет і знизити податки

На свято міста Костопіль, на Рівненщині представники партії "Основа" розповідали громадянам, про те як наповнити бюджет при цьому зменшивши податки. Саме таку програму відстоюють партійці і наполягають - це дозволить стрімко розвинути державу.

"Основа" наполягає на виведенні економіки з тіні і зменшенні непотрібних видатків з бюджету:

 

«Настав час вивести економіку з тіні. Курс на зниження податків здається радикальним, проте ми готові до компенсацій фінансів шляхом скорочення невиправданих витрат. Мова йде про тривалу клопітку роботу по оптимізації видатків бюджету та соціальних фондів»,- коментує Валентин Кирилюк, лідер рівненської обласної оррганізації партії "Основа".

Як відомо  базовою економічною ініціативою фракції є одночасне зниження податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) з 18 % до  10% та єдиного соціального внеску (ЄСВ) з 22% дог 15%, а ПДВ знизиться на 6%. Саме це дозволить кожному працюючому громадянину України отримувати додатково від декількох сотень  до тисяч гривень. Таким чином роботодавцям стане вигідно виплачувати офіційні заробітні плати своїм працівникам.

До слова: Партія «Основа» має на меті  істотно знизити  податки задля швидкого  росту економіки завдяки створенню двох мільйонів робочих місць з гідною заробітною платою. Тому до партії завжди запрошують активних людей, які зацікавлені у стрімкому розвитку держави.

 

 

 

На правах реклами

0
Політика # партія ОСНОВА # Валентин Кирилюк # Тарута
Найцікавіші матеріали
В Україні активізувалася роспропаганда: що вкидають
0
Читати далі
93 адмінпротоколи склали поліцейські на жителів Рівненщини за підпали сухої рослинності
0
Читати далі
На вокзалі у Рівному чоловік штрикнув іншого ножем
0
Читати далі
Чоловік, якого побив знайомий в Острозі, помер у лікарні
0
Читати далі
На Рівненщині троє молодиків злетіли з дороги у кювет та «зупинились» об дерево
0
Читати далі
В ДТП на Рівненщині травмувалися четверо дітей
0
Читати далі
Українці від початку року протермінували майже 10 тис. штрафів ТЦК
0
Читати далі
СБУ затримала агентку фсб, яка на замовлення рф готувала теракт біля Рівненського ТЦК
0
Читати далі
Рівень довіри до Зеленського зріс до 67%
0
Читати далі